درمانی شگفت انگیز برای تمام بیماریها!

خواص خوراکی ها , طب سنتی ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۲ دیدگاه

درختان زیتون از دوران  باستان قدیم کشت می شده اند و به عنوان مواد غذایی و همچنین دارو در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

در این میان آنچه مردم از آن بی اطلاع هستند آنست که برگ های زیتون خواص درمانی شگفت انگیزی دارد. این برگ ها دارای ترکیب اولئوروپئین می باشند. از این رو برگ های زیتون در درمان بیمارهای ذات الریه، سوزاک، سل، آنفولانزا، مننژیت، تبخال، هپاتیت B و بسیاری دیگر از بیمارها موثر و مفید است.

خاصیت منحصر به فرد برگ های زیتون موجب می شود که این برگ ها برای پیشگیری از انواع عفونت ها، قارچ ها و باکتری بعد از عمل جراحی مورد استفاده قرار می گیرند.

برگ زیتون به دلیل ترکیب اولئوروپئین دارای خواص ضد باکتری، ضد قارچی و ضد انگلی است.

شما می توانید با تهیه و مصرف چای زیتون بیماریهای ذات الریه، سوزاک، سل، آنفولانزا، مننژیت، هپاتیت B، تبخال، سندروم خشکی مزمن، تصلب شرائین، بوتولیسم، مالاریا، زخم معده، دیفتری، عفونت های دستگاه ادراری و آماس مغز را درمان کنید.

مصرف چای برگ زیتون نه تنها به درمان بیماریهای مختلف کمک می کند، بلکه موجب تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش سطح انرژی بدن نیز می گردد.

دستور تهیه چای برگ زیتون

ترکیبات:

۱۵ – ۲۰ برگ زیتون خشک شده

۲ – ۳ لیتر آب جوش

شما می توانید در فصل بهار برگ های زیتون را جمع آوری کرده و آنها را در هوای آزاد خشک کنید. سپس برگ های خشک زیتون را در شیشه ای درب دار ریخته و در مکانی خنک و تاریک نگهداری نمایید.

چند برگ زیتون را در آب جوش بریزید و آن را به مدت ۱۰ دقیقه بجوشانید. سپس آن را از روی حرارت برداشته و اجازه دهید چای به مدت ۱۵ دقیقه خنک شود. اگر مایلید می توانید به این چای آبلیمو یا عسل نیز اضافه کنید. مصرف این چای برای بهبود سلامت عمومی بدن بسیار موثر است. به این منظور شما باید این چای را به مدت چند هفته متوالی مصرف نمایید.

اگر این مطلب برای شما مفید و موثر است، لطفا فراموش نکنید که آن را با دوستان و نزدیکان خود نیز به اشتراک بگذارید، چرا که ممکن است شما با این کار به فردی نیازمند کمک کنید.

با تشکر

 

منبع: وبسایت thehealthylifestyle365

loading...
loading...

دیدگاه بگذارید

2 نظرات روشن "درمانی شگفت انگیز برای تمام بیماریها!"

Vaghty ke mijoshonid,,hamehye oon organic matterash denature nemisheh?

فکر نکنم چون در منبع این مطلب یک سایت معتبر انگلیسی زبان هستش.
حتما یک خاصیت داره !