درمان خانگی برای رفع تیرگی زانو و آرنج

آرایش و زیبایی ۲۶ آبان ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

درمان خانگی برای رفع تیرگی زانو و آرنج

بعضی از مناطق بدن به مرور زمان دچار تیرگی می شوند. قسمتهایی مانند آرنج و زانو. در این مقاله درمان خانگی تیرگی زانو و آرنج را بررسی می کنیم.

  • برای از بین بردن تیرگی آرنج و زانو برش هایی از لیمو را بر روی ناحیه تیره رنگ برای مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه قرار بدهید و بعد بشویید. البته می توانید به جای برش لیمو از آب لیمو استفاده کنید. آب لیمو را هم با نوک انگشت به این مناطق مالیده و طبق روال گفته شده عمل نمایید.
  • آرد ذرت را با دو قاشق سوپخوری لیمو و یا آب لیمو و ۲ قاشق سوپخوری از ژل آلوورا مخلوط کنید. این مخلوط را روی سیاهی زانو ماساژ داده و بعد از چند دقیقه آن را بشویید. از این روش یک روز درمیان استفاده کنید.
  • ۲ قاشق سوپخوری آب لیمو، ۱ قاشق سوپخوری روغن نارگیل و یک دوم فنجان نمک دریا را با هم مخلوط کنید تا یک ماده خمیری به دست آیند. زانو را به آرامی با این مخلوط به صورت دورانی ماساژ دهید. بعد از ده الی ۱۵ دقیقه بشویید.
درمان خانگی برای رفع تیرگی زانو و آرنج

درمان خانگی برای رفع تیرگی زانو و آرنج

  • ۱ قاشق جایخوری روغن نارگیل را با نصف قاشق چایخوری آب لیمو مخلوط کنید و بر روی تیرگی زانو و آرنج خود به آرامی ماساژ دهید. ۱۵ تا بیست دقیقه صبر کرده و بعد آن را بشویید. پس از شستن، محل را خشک کرده و از مرطوب کننده استفاده کنید.
  • نصف فنجان آرد ذرت را با یک و یک دوم قاشق سوپخوری از آب لیمو تازه و ۱ قاشق سوپخوری از ژل آلوئه ورا مخلوط کرده و روی پوست آرنج و زانو بمالید. بعد آن را بشویید.
  • دو عدد بادام را آسیاب کرده و با یک قاشق سوپخوری ماست مخلوط کرده و روی سیاهی زانو و آرنج خود ماساژ دهید و بعد بشویید.
  • ۲ قاشق سوپخوری ماست را با ۲ قاشق چایخوری سرکه سفید مخلوط کرده و به آرنج مالیده و به صورت دورانی ماساژ دهید. بعد از ده دقیقه ماساژ، بگذارید مواد ۲۰ دقیقه روی پوست بماند بعد بشویید. در پایان از مرطوب کننده استفاده کنید.

پورتال رنگی – درمان خانگی برای رفع تیرگی زانو و آرنجدرمان خانگی برای رفع تیرگی آرنج و زانودرمان خانگی برای رفع تیرگی پوست

مطلب ویژه، ترجمه تاروت رنگی

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !