درمان ریزش مو با این روش جادویی!

پوست و مو ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

درمان ریزش مو با این روش جادویی!

ریزش مو : مو در بدن انسان وظایف زیادی را بر عهده دارد و در نواحی مختلفی از بدن نیز رشد می کند؛ یکی از کارکردهای مو برای انسان زیبایی است که با موی سر حصول می شود و این زیبایی برای خانمها و آقایان هم مطلوب و خواستنی است. اما ممکن است برخی از افراد بنا به دلایل ارثی و یا هر دلیل دیگر از این زیبایی بی نصیب باشند و با مشکل طاسی و یا ریزش مو دست به گریبان باشند. البته روشهای درمانی زیادی هم برای این مشکلات وجود دارد که برخی با هزینه های زیادی هم همراه هستند، اما اگر با طب سنتی همراه باشید می توانید به آسانی راه حلی برای مشکلات موی سر بیابید. در این مطلب به خواص پیاز برای درمان ریزش مو پرداخته ایم که امیدواریم برای شما مفید باشد.

درمان ریزش مو با این روش جادویی

محصولات تقویت کننده مو، برای درمان ریزش مو و کم پشتی، رازی مشترک دارند، و آن استفاده از آب پیاز است.
به گزارش پورتال رنگی به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، مردم، برای تهیۀ محصولات تقویت کننده مو و درمان ریزش مو مبالغ هنگفتی صرف می کنند، در حالی که می توانند این محصولات را به سادگی در منزل بسازند.
آب پیاز، پوست را تحریک می کند تا موهای جدید تولید کند و برای این کار، گردش خون را در نواحی رویش مو، افزایش می دهد و با خاصیت ضد عفونی که دارد، پوست سر را تمیز می کند.
با دانستن این راز، کافی است یک عدد پیاز بزرگ را با استفاده از دستگاه‌ خرد کن، خرد کنید؛ و سپس با استفاده از صافی، آب آن را جدا کنید. اکنون داروی جادویی شما آماده است آن را به تمام پوست سرتان بمالید و بگذارید یک ساعت به همان حالت بماند.
نکته ای که در این زمینه قابل ذکر است، این که پیاز‌ بوی تند و زننده‌ای دارد، از این رو اگر تحمل این بو برایتان سخت است، می‌توانید آب پیاز‌ را با کمی گلاب مخلوط کنید. بعد از یک ساعت، سرتان را با شامپو بشویید. بسته به شدت ریزش مو ی تان می‌توانید تا هفته‌ای دو بار از این روش استفاده کنید.

پورتال رنگی _ درمان ریزش مو با این روش جادویی!
منبع: سلامت نیوز

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !