دستگیری راننده سراتو به جرم تجاوز به دختر ۲۸ ساله !

اخبار و حوادث , بین الملل ۰۸ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

سه مرد جوان دختر ۲۸ ساله را با خودروی کیا سراتو دزدیدند و به او تجاوز کردند.

شهر طوخ مصر شاهد جنایت هولناکی توسط سه پسر جوان بود. به گفته شاهدان این سه پسر، دختر جوان را به زور و با تهدید اسلحه به داخل خودروی کیا سراتو بردند.
چند روز قبل پیامی از یک خانوم به دست پلیس رسید که طبق آن زن از سه پسر جوان شکایت داشته و گفته بود این سه پسر جوان پس از دزیدن و انتقال وی به یک آپارتمان به نوبت به او تجاوز کردند. پس از اینکه نیت شومشان را عملی کردند از دختر قربانی روی کاغذی امضا گرفتند که بر اساس آن دختر جوان خودش به آپارتمان مذکور آمده و به او تعرضی نشده است، سپس دختر آسیب دیده را رها کرده و فرار کرد. قربانی این حادثه یک دختر ۲۸ ساله بود که دارای لیسانس حقوق است.

رئیس فرماندهی پلیس شهر طوخ گفت: بلافاصله تحقیقات گسترده را آغاز کردیم و با شهادت همسایه های آپارتمانی که در آن به قربانی تعرض کرده بودند موفق به دستگیری این سه جوان شدیم. نام یکی از آن ها قندیل است که ۲۹ سال سن دارد و بیکار است، نام دیگری محمود است که ۲۹ سال سن دارد و همان فردی است که دختر جوان را به زور به داخل خودرو مذکور برد و در آخر هانی ۳۶ ساله که صاحب یک کارگاه جوشکاری است و همان فردی است که پس از تجاوز به قربانی از او برای رفع اتهام تحت فشار و زور امضا گرفت.متهمان به این جنایت اعتراف کردند. در حال حاضر این پرونده برای محاکمه متهمان در دادستانی عمومی در حال بررسی است.

Please Login to comment