دستگیری شکارچی پسران در شرق تهران

اخبار و حوادث ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

مرد شروری که قصد تجاوز به پسران جوان را داشت دستگیر شد

روز‌های پایانی هفته گذشته پسر نوجوانی با پلیس تهران تماس گرفت و از ربوده شدن دوستش خبر داد. ماموران با حضور در محل حادثه و مشاهده پسر نوجوان، به تحقیق از او پرداختند که گفت: از دوستم مسعود پیامکی دریافت کردم که در آن نوشته بود او توسط جوانی به نام محسن که شرور محله‌ مان است، ربوده شده است.

چند بار با تلفن همراه دوستم تماس گرفتم که خاموش بود. می‌ ترسم جان او در خطر باشد. ماموران با اطلاعات به‌ دست آمده از تلفن همراه وی برای بررسی موضوع به خانه مرد مورد نظر رفتند. محسن که در طبقه اول ساختمان زندگی می‌ کرد با دیدن ماموران، مدعی شد از پسر نوجوان خبری ندارد و اشتباهی به مقابل خانه‌ اش آمده‌ اند. ماموران خواستند خانه وی را بازرسی کنند که محسن ممانعت کرد و مدعی بود آنجا متعلق به پدرش بوده و قفل است. باید منتظر بمانند تا با اجازه پدرش آنجا را بررسی کنند.

ماموران با شنیدن این حرف‌ ها به وی مظنون شده و به جست‌ و‌ جوی خانه ادامه دادند تا این‌ که در بازرسی از حمام خانه، پسر ربوده شده را یافتند و نجات دادند.

متهم قصد فرار داشت که دستگیر شد. او در بازجویی اولیه مدعی شد در خیابان حالم بد شد و این پسر مرا به خانه رساند. نمی‌ دانم او در حمام خانه چه می‌ کند و از اینجا بیرون نرفته است.

با توجه به اظهارات ضد و نقیض متهم، نوجوان ربوده شده به پلیس گفت: متهم مرا در خیابان دید و به بهانه پرسیدن نشانی خانه‌ ای سراغم آمد و با تهدید چاقو مرا ربود و به خانه‌ اش منتقل کرد. همان موقع متوجه نیت شیطانی او شدم که پیامکی به دوستم ارسال کردم و کمک خواستم.

دیروز متهم به شعبه هفتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران منتقل و در بازجویی توسط بازپرس محمد مهدی مرشدلو، منکر ربودن شاکی شد.

این در حالی بود که دو شاکی دیگر که یکی از آنها به زور توسط وی مورد آزار و اذیت قرار گرفته و دیگری توانسته بود از دام شیطانی او فرار کند، با حضور در دادسرا، او را به عنوان همان آدم‌ ربای آزارگر معرفی کردند.

تحقیقات پلیس از متهم برای رازگشایی از دیگر جرایم وی ادامه دارد. افرادی که در دام این متهم گرفتار شده‌ اند می‌ت وانند با حضور در دادسرا یا پلیس آگاهی از وی شکایت یا پرونده‌ هایشان را پیگیری کنند.

منبع: روزنامه جام جم

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !