دستگیری مرد افغانی قبل از سومین تجاوز + عکس متهم

اجتماعی , اخبار و حوادث ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۵ دیدگاه

جوان ۲۴ ساله افغانی که با تهدید به مرگ اقدام به تجاوز به زنان تهرانی کرده بود، بازداشت شد

پانزدهم مرداد ماه امسال خانمی با مراجعه به کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد به مأمورین اعلام کرد که در ساعت ۰۴:۳۰ شخصی ناشناس وارد منزل ایشان شده و با تهدید به مرگ او را مورد تجاوز قرار داده است. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع آزار و اذیت جنسی و به دستور شعبه ۵ دادگاه کیفری یک استان تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات شاکی پرونده

شاکی پرونده پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان گفت:

ساعت ۰۴:۳۰ مورخه ۱۵ مرداد امسال فرد ناشناسی از طریق راهرو و پس از تخریب توری پنجره وارد ساختمان شد و به من که در اتاق خواب در حال استراحت بودم حمله ور شد؛ او دهانم را محکم گرفت و تهدید کرد که اگر جیغ کشیده و یا درخواست کمک نمایم مرا خواهد کشت و در ادامه با تهدید، مرا مورد تجاوز قرار داد.

شاکی پرونده با بیان این موضوع که چند روز پیش از طرح شکایت نیز به همین شیوه و شگرد و توسط همین شخص مورد آزار و اذیت قرار گرفته، گفت:

ساعت ۰۱:۰۰ یازدهم مرداد ماه نیز ، زمانیکه در حال استراحت بودم توسط همین فرد ناشناس و دقیقا به همین شیوه و شگرد ( تهدید به کشته شدن ) مورد آزار و اذیت قرار گرفتم.

دستگیری متهم

با توجه به حساسیت پرونده، تیم ویژه برای پیگیری پرونده و شناسایی و دستگیری فرد ناشناس در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل شد.

با توجه به اظهارات شاکی پرونده مبنی بر اینکه فرد ناشناس در یک مقطع زمانی چند روزه، دو بار به محل سکونتش آمده و این احتمال وجود دارد که مجددا و برای بار سوم دست به این اقدام بزند، لذا مراقبت نامحسوس از محل سکونت شاکی پرونده در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

پس از چند شبانه روز مراقبت پلیسی و نامحسوس از محل سکونت، کارآگاهان در ساعت ۰۳:۰۰ بامداد ۲۱ مرداد امسال فردی را مشاهده کردند که از روی دیوار منزل شاکیه بالا رفته و وارد حیاط خانه شد؛ این شخص پس از ورود به داخل حیاط، به سمت ورودی ساختمان حرکت می کند که در آنجا متوجه حضور کارآگاهان در داخل حیاط می شود؛ مرد افغان اقدام به فرار می کند اما قبل از هرگونه اقدامی جهت فرار، به سرعت توسط پلیس دستگیر می شود.

دستگیری مرد افغانی قبل از سومین تجاوز + عکس متهم

این شخص، پس از دستگیری بلافاصله توسط شاکی پرونده مورد شناسایی قرار گرفت و جهت انجام تحقیقات به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

اعترافات متهم

متهم «حامد.ک» (۲۴ ساله – تبعه افغانستان) در همان تحقیقات اولیه صراحتا به دو فقره آزار و اذیت همراه با تهدید شاکیه اعتراف و به کارآگاهان گفت:

حدودا دو هفته پیش، به صورت غیر قانونی و قاچاق از افغانستان وارد ایران شدم؛ در طول این مدت بیکار بودم و شب ها در پارک می خوابیدم. چند روز پیش در حال پرسه زنی در منطقه یوسف آباد بودم که دیدم درب خانه ای باز است؛ وارد ساختمان شدم و به طبقه دوم رفتم پس از ورود به داخل خانه؛ زنی را تنها در خانه دیدم؛ به سمت او حمله ور شده ، گلویش را گرفته و به او گفتم: «اگر صدایت در بیاید ، تو را خواهم کشت» و سپس به وی تجاوز کردم و از آنجا متواری شدم. چند روز بعد مجددا به آن خانه رفتم؛ اینبار درب حیاط قفل بود؛ از بالای در وارد حیاط شدم نردبانی را از داخل اتاقکی که داخل حیاط بود برداشتم و آنرا زیر پنجره کوچک طبقه دوم ساختمان گذاشتم. از نردبان بالا رفتم ؛ توری پنجره را پاره کرده و وارد ساختمان شدم؛ وی روی تخت خوابیده بود؛ مجددا به سمت او حمله ور شده و گلویش را محکم گرفتم و دوباره به وی تجاوز کردم. امشب نیز قصد تکرار همان کار را داشتم؛ از روی دیوار وارد حیاط شدم اما اینبار پس از ورود به داخل حیاط متوجه حضور دو نفر شدم؛ قصد فرار داشتم که دستگیر شدم.

در ادامه رسیدگی به این پرونده و به جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی مشابه، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام محترم قضایی دادگاه کیفری یک استان تهران صادر شده است. لذا از کلیه شاکیان احتمالی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه نمایند و اطمینان داشته باشند که هویت و اظهارات آنها نزد پلیس کاملا محرمانه و محفوظ می باشد.

5

Please Login to comment
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
امیر علی

همینکه دولتمردان اجازه میدهند که ده درصد از کل جمعیت افغانستان چه قانونی و چه غیر قانونی وارد این مملکت شوند باید هم که زنان هموطن ما مورد تجاوز این … قرار بگیرند. در مورد ستایش افغان دیدیم که چه ولوله ی رسانه ای به پا شده بود پس چرا این … را در ملاعام به اتش نمیکشند و مابقیه این … را از این مملکت اخراج نمیکنند. این است شان زن اصیل ایرانی؟ که در وطن و خانه ی خودش مورد تجاوز یک افغانی … قرار گیرد چرا مثل مسئله ی ستایش به شدت برخورد نمیشود. چرا عزت یک… Read more »

محمدرضا

اگر ترامپی داشتیم جلوی افغانهارا با دیوار میگرفت

سحر

اگر کشور ایران این همه دلسوزی برای اعراب و افغانی ها و سایر کشورهای اراذل و اوباش، بخاطر اینکه بگویند ما …، ما انسان دوستیم، ما از آمریکا و اسرائیل برتریم، ما … هستیم، غربیان … هستند و هزار حرف دیگر …
این همه موجود از حیوان پایین تر در کشور نبود.

Arnika

اگر روسپی خانه های زمان شاه جمع نمی شد امروزه این همه تجاوز نبود

دکتر ندا درخشش

اگر در مورد جنایاتی که افغان ها انجام میدادن شدت عمل نشون داده شده بود ،الان شاهد این فجایع نبودیم