دوازده مدل یقه لباس عروس

آرایش و زیبایی ۰۴ آذر ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

دوازده مدل یقه لباس عروس

لباس عروس و انتخاب لباس عروس از حساس ترین انتخاب های هر خانمی در طول زندگی اش است. در بازار و در مزون های لباس عروس مدل های مختلفی وجود دارد که انتخاب را سخت تر می کند. یکی از نکات که عروس خانمها به آن توجه دارند بالاتنه لباس است که یقه یکی از این قسمت ها است. بالاتنه لباس عروس ممکن است که دکلته باشد و یا دارای نوع بخصوصی از یقه باشد که ما در این مطلب ۱۲ مدل یقه لباس عروس را برای شما در نظر گرفته ایم که امیدواریم این معرفی که سعی کرده ایم کامل باشد برای شما مفید باشد. با ما همراه باشید.

مدل های متفاوت یقه لباس عروس:

مدل یقه لباس
همانطور که در تصویر بالا می بینید ۱۲ مدل شیک و متفاوت برای لباس عروس وجود دارد که در ادامه شرح کامل این مدل یقه ها شامل اینکه برای چه فرم اندامی مناسب هستند و روی تن عروس چه نمایی دارند و… ارائه شده است.

مدل های دوازده گانه یقه لباس عروس:

مدل اول- یقه مستطیل

این سبک یقه لباس عروس تقریبا برای همه عروس خانم ها مناسب است. علاوه بر این در قسمت جلو سینه ، پوشیده تر هم هست.

 

مدل دوم- یقه هفت

لباس عروس های یقه هفت مناسب عروس خانم هایی هستند که سایز قفسه سینه آنها متوسط است. خصوصیت این لباس عروس این است که توجه را بیشتر به گردن و نیم تنه بالایی جلب می کند.

مدل سوم- یقه هالتر

مدل یقه هالتر نوعی یقه گرد است که بند یقه در پشت گردن است. در این طرح برش یقه پایین است بنابراین بهتر است از لباس زیر استفاده نشود. این مدل یقه لباس عروس برای خانم هایی که شانه های بزرگ دارند مناسب تر است.

مدل چهارم- یقه یو شکل

این مدل یقه گرد ، در پشت و جلو لباس مشابه است. این سبک یقه برای همه عروس خانم ها مناسب است.

مدل پنجم- یقه دکلته

معروف ترین مدل یقه است. این سبک برای عروس هایی که شانه های پهن دارند بسیار مناسب است.

مدل ششم- یقه مدل شانه های افتاده

این مدل مانند این است که لباس تا بالای بازو و پایین شانه ها ، پایین افتاده باشد. در این مدل شانه ها و استخوان ها دیده می شوند. این مدل برای عروس هایی که قفسه سینه آنها سایز متوسط دارد مناسب است اما برای کسانی که شانه های پهن دارند ، ایده آل نیست.
مدل یقه لباس عروس

مدل هفتم- یقه مدل دلبر

در مدل دلبر یا Sweetheart، برش یقه کمی پایین است و ارتفاع آن در پشت و جلو یکسان است. تقریبا مشابه مدل ملکه آن است اما انحنای قلب مانند و آستین های کوتاه را ندارد.

مدل هشتم- یقه ملکه آن

همانطور که از نام این مدل پیداست ، این یقه یادآور سبک لباس در طول سلطنت ملکه آن در انگلستان در قرن هجدهم است. طرح یقه در جلو و پشت لباس شبیه به قلب است و اغلب شانه های پوشیده و پفدار دارد.

مدل نهم- یقه بندی

این یقه شبیه به یک قایق است که دو شانه را به هم متصل می کند. در برخی مدل ها قسمت جلو و پشت لباس عروس ، در شانه ها توسط یک بند نازک به هم متصل شده اند. این نوع یقه نیز برای عروس هایی قصد دارند پیش سینه آنها پوشیده باشدمناسب هستند.

مدل دهم- یقه رومی

همانطور که از نام این مدل پیداست ، یقه درشانه چب و راست ، متفاوت است . یک شانه بند دارد و شانه دیگر حالت دکلته است. این مدل برای عروس خانم هایی مناسب است که نمی خواهند از لباس زیر استفاده کنند. این مدل یقه به یقه رومی نیز مشهور است.

مدل یازدهم- یقه قایقی

این یقه شبیه به یک قایق است که دو شانه را به هم متصل می کند. در برخی مدل ها قسمت جلو و پشت لباس عروس ، در شانه ها توسط یک بند نازک به هم متصل شده اند. این نوع یقه نیز برای عروس هایی قصد دارند پیش سینه آنها پوشیده باشدمناسب هستند.

مدل دوازدهم- یقه گرد جواهری

یقه های با برش گرد که یقه آن کمی بالا و نزدیک گلوست ، به یقه جواهری معروف است. عروس هایی که بالاتنه و قفسه سینه آنها کوچک است و یا به هر دلیلی مایل هستند جلو سینه آنها پوشیده باشد، این مدل یقه لباس عروس برای آنها مناسب است.

پورتال رنگی _ دوازده مدل یقه لباس عروس
منبع: lebasarus.com

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !