تزیین دکوراسیون داخلی منزل مخصوص ولنتاین ۲۰۱۶

دکوراسیون داخلی , عشق و ولنتاین ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

تزیین دکوراسیون داخلی منزل مخصوص ولنتاین ۲۰۱۶

روز ولنتاین ۲۰۱۶ نزدیک است و در این روزها تمام کسانی که به نوعی عشقی بین شان برقرار است برای همدیگر کادو می خرند و این روز را جشن می گیرند. معمولا برای این روز کادوهای فانتزی مرسوم است و هر کدام از طرفین عشق برای دیگری کادویی که ماندنی باشد را تهیه می کنند؛ اما در این مطلب از پورتال رنگی ما نوعی دیگر از جشن و کادو دادن را به شما آموزش می دهیم. در این مدل جشن شما دکوراسیون خانه تان را عاشقانه تزیین می کنید و یک روز به یاد مادنی را برای خودتان رقم می زنید. در این آموزش با قلب های رنگی اتاق خواب، میز شام و اتاق نشیمن خودتان را تزیین می کنید و زیباترین دکوراسیون رومانتیک و احساساتی را طراحی می کنید. امیدواریم این آموزش را بپسندید و در منزل آن را عملی کنید. با ما همراه باشید.

آموزش تصویری تزیین دکوراسیون عاشقانه و رومانتیک:

تزیین دکوراسیون داخلی منزل مخصوص ولنتاین 2016

تزیین شمع با قلب های رنگی

شما به راحتی می توانید با کاغذهای رنگی قلب هایی در اندازه های مختلف ببرید و با سیم مفتولی باریک آن را به دور شمع های ساده ببندید. می توانید برای تزیین میز شام تان از این شمع های قلبی استفاده کنید.

چیدمان روز ولنتاین

یک کوسن به شکل قلب درست کنید

آموزش تهیه کوسن قلبی:

در مرحله اول یک تکه بزرگ پارچه قرمز رنگ تهیه کنید و روز آن الگوی قلب را درآورید.
در ادامه برای دادن تنوع بیشتر به این کوسن، برای قسمت پش از پارچه طرح دار استفاده کنید.
سپس این دو تکه را بعد از بریدن به صورت برعکس رو هم بگذارید و دورتادور آن را بدوزید و مقداری را به عنوان جایی برای قرار دادن الیاف باز بگذارید.
در نهایت از همان جایی که بازگذاشته اید رویه کوسن را برگردانید و درون آن را با الیاف پر کنید. از این کوسن برای تزیین مبل راحتی تان استفاده کنید.

دکوراسیون روز ولنتاین

میز غذاخوری تان را با قلب های رنگی آرایش کنید

برای تزیین میز غذاخوری تان از زیر بشقابی های قلبی شکل استفاده کنید. اگر حوصله و وقت داشته باشید می توانید با تهیه فوم های رنگی و دادن برش های قلبی بسیار تمیز، زیربشقابی ها را خودتان درست کنید.

تزیین دکوراسیون داخلی منزل مخصوص ولنتاین

صندلی میز ناهارخوری تان را با قلب های کاغذی تزیین کنید

با کاغذ رنگی های مختلف، شکل های مختلف قلب را بریده و درآورید. با تمام این قلب های کاغذی یک حلقه گل درست کنید و این حلقه گل را با روبان به دسته صندلی ای که همسرتان روی آن می نشیند آویزان کنید.
آموزش دکوراسیون داخلی منزل مخصوص ولنتاین

روش تزیین اتاق خواب با قلب های رنگی برای ولنتاین

با مقواهای قرمز و رنگی، چند عدد قلب را ببرید و تمام آن ها را به یک ریسه کنفی بچسبانید. برای تزیین بالای تخت خواب تان این یک ایده بسیار زیبا و رمانتیک است.

دکوراسیون داخلی منزل مخصوص ولنتاین

بوک مارک های ( علامت های مشخص کننده صفحات کتاب ) قلبی برای همسرتان درست کنید

برای این کار کافی است یک تکه پارچه نمدی سفید و قرمز خریداری کنید . از پارچه سفید دو تکه در سایز ۱۰ در ۲ سانت ببرید. از  پارچه نمدی قرمز هم شکل های قلبی شکل را درآورید . با نخ کاموای قرمز روی تکه پارچه سفید کوک های ریز قرمز بزنید. سپس روی قلب قرمز را روی آن بچسبانید.

پورتال رنگی _ تزیین دکوراسیون داخلی منزل مخصوص ولنتاین ۲۰۱۶
منبع: سیمرغ

برچسب ها

Please Login to comment