نکات مهم برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

دکوراسیون داخلی ۲۰ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

نکات مهم برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

شما کاربران عزیز می توانید برای دیدن جدیدترین مدلهای دکوراسیون داخلی به بخش سبک زندگی و زیر مجموعه دکوراسیون داخلی پورتال رنگی مراجعه کنید. در این مقاله در مورد دکوراسیون سرویس بهداشتی مطالبی را برای شما گرداوری کرده ایم.

سرویس بهداشتی یکی از قسمتهایی از خانه است که برای برخی افراد دارای اهمیت است و برای برخی هم نه! در حالیکه دکوراسیون سرویس بهداشتی و دکوراسیون آشپزخانه از مهمترین قسمتهای هر خانه ای است که هم باید تمیز و بهداشتی باشد و هم دکور و چیدمان مناسبی داشته باشد که هم نظافت آن راحت باشد و هم بتوان از تمام فضای آن استفاده مطلوب داشت.

نکات مهم برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

انتخاب رنگ

اگر فضای داخلی سرویس بهداشتی شما کوچک است، اصلاً مهم نیست. می‌توانید با انتخاب رنگ مناسب و جذاب، کوچک بودن فضا را کمتر مورد توجه قرار دهید؛ البته توصیه می‌کنیم رنگ انتخابی شما ساده و ملایم باشد؛ مثلا کاشی آبی در کنار زمینه سفید، تضاد خوبی برای چیدمان سرویس بهداشتی کوچک ایجاد می‌کند .

انتخاب مصالح

انتخاب مصالح مناسب یکی از مواردی است که می‌تواند فضای سرویس بهداشتی شما را بیشتر جذاب کند؛ برای مثال می‌توان گفت که در یک سرویس بهداشتی به نسبت کوچک، استفاده از کاشی و سرامیک و تناسب آن‌ها با روشویی و همچنین نورپردازی مناسب باعث به‌وجودآمدن فضایی شیک و جذاب می‌شود .

انتخاب جزئیات

شاید برای بار اول، انتخاب سبک کلاسیک برای طراحی فضای داخلی یک سرویس بهداشتی کوچک، غیر اصولی به نظر بیاید؛ اما انتخاب صحیح لوازم جانبی و همچنین هماهنگ‌کردن آن‌ها با رنگ‌های لوکس، می‌تواند فضایی خاص و شیک در سرویس بهداشتی شما ایجاد کند؛ ولی دقت داشته‌باشید در فضای داخلی سرویس های بهداشتی کوچک حتما از رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی استفاده کنید.

نکات مهم برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

استفاده از کاغذ دیواری

کاغذ دیواری یکی از مواردی است که می‌توانید با استفاده از آن، جلوه زیبایی به سرویس بهداشتی کوچک‌تان بدهید. سعی کنید از کاغذ دیواری‌های قابل شست‌وشو استفاده کنید تا بتوانید در صورت نیاز آن‌ها را بشویید. دقت کنید که طرح‌های ساده و عمودی باعث می‌شود سقف سرویس بهداشتی‌تان بلندتر دیده و در نتیجه فضای آن بزرگ‌تر از چیزی که هست نشان داده شود .

انتخاب آینه

استفاده از آینه یکی از قدیمی‌ترین مواردی است که می‌تواند فضای داخل سرویس بهداشتی را بزرگ‌تر از آنچه هست نشان دهد. توجه داشته‌باشید که استفاده از آینه در طراحی سرویس‌های بهداشتی کوچک سبب می‌شود که فضای آن دو برابر حدمعمول به نظر برسد .

انتخاب کابین دوش

کابین دوش یکی از اساسی‌ ترین مواردی است که در چیدمان حمام و سرویس های بهداشتی‌ مشترک باید از آن استفاده کرد. در چیدمان سرویس بهداشتی کوچک با انتخاب کابین دوش شیشه‌ای می‌توانید از گرفتن فضای داخلی سرویس بهداشتی جلوگیری کنید و فضای داخلی سرویس را بزرگ‌تر نشان دهید .

زندگی رنگی با پورتال رنگی

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of