دکوراسیون صورتی به رنگ سال ۲۰۱۶

دکوراسیون داخلی ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

دکوراسیون صورتی به رنگ سال ۲۰۱۶

همه ساله پیش از شروع سال میلادی موسسه رنگ پانتون یک رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب می کند. اما امسال پانتون برای سال ۲۰۱۶ ۲ رنگ را انتخاب کرده است. ترکیب سایه ی ملایمی از آبی مایل به ارغوانی (رنگ پسرانه) و صورتی مایل به سرخ (رنگ دخترانه)!

دکوراسیون صورتی

کاربرد رنگ صورتی تنها معطوف به اتاق خواب های دخترانه و اتاق کودک نیست هیچ قاعده و قانونی در استفاده از این رنگ در گوشه و کنار دکوراسیون شما نیست به خوبی می توانید از این رنگ در دکوراسیون خود استفاده کنید و لذت ببرید.

رنگ دکوراسیون صورتی

رنگ صورتی ملایم آرامش محصور کننده ای دارد. این رنگ برای چیدمان هم انتخاب بسیار زیبایی به حساب می آید. فقط خوب است بدانیم که این رنگ در ترکیب با کدام رنگ ها جذابیت دو چندان خواهد داشت. رنگ هایی مانند سفید، سرخابی، آبی و … در ترکیب با رنگ صورتی فضای جذابی را ایجاد می کنند.

دکوراسیون داخلی 2016

ترکیب رنگ صورتی با رنگ قهوه ای یک ترکیب رنگ بسیار ملایم و شیک برای فضای نشیمن خصوصی شما محسوب می شود. اگر از رنگ های همیشگی سفید استخوانی خسته شده اید پیشنهاد می کنم حتما این رنگ را برای دیوارهای خود در نظر بگیرید .

دکوراسیون به رنگ صورتی

ترکیب رنگ صورتی و طلایی از آن دسته ترکیبات منحصر به فرد برای لوکس پسندان است، به خوبی می توانید با استفاده از از این دو رنگ جذاب به عنوان عناصر دکوری فضای دکوراسیون داخلی خود را بیش از بیش منحصر به فرد کنید .

دکوراسیون داخلی صورتی

رنگ بنفش از آن دسته رنگ های خوش ترکیب با رنگ صورتی است که به خوبی می تواند حالت فضایی شما را متعادل کند، صورتی ملایم تم و خاصیتی نسبتا سرد با خود به همراه دارد که در کنار رنگ بنفش به خوبی به تعادل می رسد این ترکیب رنگی برای فضایی مثل اتاق کار بسیار مناسب است.

رنگ دکوراسیون 2016

یک ایده ی منحصر به فرد و متمایز برای استفاده از این رنگ برای فضای داخلی می تواند کاغذ دیواری ها باشند! نیازی نیست شما حتما مبلمان خود را تغییر دهید به راحتی برای فضایی مثل غذاخوری می توانید از کاغذ دیواری با تم رنگ صورتی استفاده کنید با این روش مقرون به صرفه می توانید در صورت تمایل به راحتی آن ها را تعویض کنید.

دکوراسیون 2016

تابلوها یکی دیگر از عناصری است که با کمک آن ها به سادگی می توانید رنگ سال را به خانه ی خود بیاورید! این تابلوها را می توانید به راحتی با کوسن های خود هماهنگ کنید.

مبلمان صورتی

پورتال رنگی _ دکوراسیون صورتی به رنگ سال ۲۰۱۶
منبع : chidaneh.com

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !