ماجرای دیده شدن روح در سلفی وحشتناک دختر ۱۳ ساله آمریکایی + عکس

اخبار و حوادث , بین الملل ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۲ دیدگاه

دختر نوجوانی که در خودرویشان تنها بود از خودش سلفی گرفت و با دیدن یک روح در تصویر وحشت کرد.

سلفی که “هارپر” دختر ۱۳ ساله آمریکایی در ماه جولای (مرداد) امسال در بزرگراهی در نزدیکی شهر “میت لند” فلوریدا گرفته است یکی از وحشتناک ترین سلفی های جهان لقب گرفت.

ماجرای دیده شدن روح در سلفی وحشتناک دختر 13 ساله آمریکایی + عکس

در این تصویر در صندلی عقب خودرو یک موجود عجیب انسان نما یا روح به وضوح قابل مشاهده است. “ملیسا کورتز”، ۴۸ ساله به همراه دخترش “هارپر” مشغول رانندگی در این بزرگراه بودند که دخترش شروع به گرفتن سلفی کرد. بنا به ادعای مادر “هارپر” در لحظه ای که دخترش مشغول گرفتن سلفی بوده هیچ شخص دیگری در داخل خودرو نبوده است.

تحقیقات بیشتر مادر هارپر در این خصوص پرده از واقعیتی ترسناک برداشت و مشخص گردید که دقیقا در محدوده ای که دخترش سلفی گرفته است یک سال پیش در اثر تصادف یک پسر بچه  فوت شده است.

“ملیسا” در این خصوص گفت: “یک ماه بعد از مسافرتمان هنگامی که در دوربین عکاسی به دنبال یک عکس می گشتم، وقتی به عکس دخترم خیره شدم، ناگهان متوجه چیز عجیبی در صندلی عقب خودرو شدم. واقعا شوکه شده بودم. آن را به دوستانم نیز نشان دادم. آنها نیز وحشت زده شدند. بسیاری از مردم، به جهان پس از مرگ اعتقاد دارند و من فکر می کنم که این عکس می تواند آن را اثبات کند. در آن روز دخترم کمربند ایمنی نبسته بود و بنا به گفته “گرک پوچا” کسی که این عکس را مورد آنالیز قرار داد این روح سعی داشته تا به دخترم در این خصوص هشدار دهد.

“پوچا” مدیر یک مرکز فرا روانشناسی است و با کمک یک برنامه آنالیز عکس که توسط FBI و CIA نیز مورد استفاده قرار می گیرد دریافت که موجود قابل مشاهده در این عکس فاقد رنگ و دما بوده و مطمئنا یک روح بوده است.”

منبع: Daily Mail

loading...

دیدگاه بگذارید

12 نظرات روشن "ماجرای دیده شدن روح در سلفی وحشتناک دختر ۱۳ ساله آمریکایی + عکس"

واقعنم چه روحیییی.
وااای عموجون تنم لرزید.
منونخوریاااا.

داستان روح از هر نوع دروغی است برای انسانهای احمق

اینکه اون روح بوده یا نه من که باور نمیکنم چون از روح نمیشه عکس و فیلم گرفت اما به روح اعتقاد دارم یادمه شبی که عموم فوت کرد من خیلی میترسیدم شبش خوابم نمیبرد فقط ساعت ۲ شب تا ۲٫۱۰ دقیقه خوابم برد که نمیتونم بگم بیدار بودم یا به وضوح کله ی عموم رو بالا سرم دیدم که با صدای داد بلندی به خودم اومدم ….. هنوزم وحشت دارم ازون صحنه

منم به روح اعتقادی ندارم اسم روح میاد تموم موهای بدم سیخ میشه

روح که دیده نمیشه ،مطمئنم سرکاریه ، زود باور نباشید!

با گوشی نوکیا ۶۰۲۰ فیلم گرفتی خخخخخ

ژوننننننننننننن
عجب روحی…….!!!

اینکه خودش یه پا مامانه
اخه این کجاش بچه ست
مامانشو ببینی از خودش جوان تره

این عکس ترسناک نیست چون مردم به مرگ و دنیای آن آگاهی ندارن برایشان ترسناک هست. همه ما روح داریم که پس از مرگ به برزخ میروند اما بسیار دیگر در این دنیا مدتها باقی میمانند لازمه رفتن روحهای که در این دنیا باقی میماند داشتن معرفت نسبت به عالم بعدی است……..کودکانی که میمیرند اطلاعات بینشی و اعتقادی در مورد پروردگار ندارند ( در بیشتر موارد) بنابراین ممکن است سالها در این دنیا باشند و با کسب معرفت بیشتر راه عبور به سمت نور را پیدا کنند.

به روح اعتقاد داری!!!! :))

فتوشاپه

سال ۱۳۸۷ اتفاقی مشابه برای من و خانواده ام افتاد
اون موقع یک گوشی نوکیا ۶۰۲۰ داشتم. خواهر کوچکم داشت از خونه و خودش فیلم می گرفت وقتی گوشی را ازش گرفتم و به فیلمی که گرفته بود نگاه کردم…یک روح دیدم!! با ترس زیاد و تعجب بیشتر از ۱۰ بار فیلم را نگاه کردم تا مطمئن بشم….درست بود، اون روح یک مرد بود.