رازگشایی از معمای ناپدید شدن مرموز مرد جوان کارگر در تهران

اخبار و حوادث ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ یک دیدگاه

مرد جوان شهرستانی که در پی کار به تهران آمده بود، در بهشت زهرا (س) دفن شده است !

اوایل مرداد امسال زن جوانی به دادسرای جنایی رفته و از ناپدید شدن شوهرش خبر داد.

او به بازپرس سهرابی از شعبه نهم دادسرای جنایی تهران گفت: چندی قبل همسرم کیانوش از شهرستان برای کار به تهران آمد. چند روز بعد هم با من تماس گرفت و خواست به حسابش مقداری پول بریزم تا بتواند همچنان دنبال کار برود. اما این آخرین تماس کیانوش بود و دیگر از او خبری نداریم.
به دنبال اعلام این شکایت، تحقیق برای کشف ردپایی از کیانوش آغاز شد. در ادامه نیز مشخص شد کیانوش آخرین بار با مرد میانسالی به نام حجت تماس داشته است. بدین‌ ترتیب این مرد بازداشت شد. او ابتدا منکر آشنایی با کیانوش بود.

در ادامه کیانوش لب به اعتراف گشود و به بازپرس گفت: مدتی قبل با کیانوش در خیابان آشنا شدم، او به دنبال کار بود و از من خواست اگر کسی را می‌ شناسم که دنبال کارگر است او را معرفی کنم. بعد از آن هم چندین بار با کیانوش صحبت کردم اما دیگر خبری از او ندارم.
در حالی که حجت مدعی بود از سرنوشت مرد گمشده بی‌ خبر است، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی با به‌ دست آوردن تصویر کیانوش به سراغ پرونده‌ های موجود در پزشکی قانونی رفتند، چرا که احتمال می‌ دادند او در اثر حادثه‌ ای جان سپرده باشد.
پیش‌ بینی کارآگاهان درست از آب درآمد. چرا که آنها دریافتند جسد کیانوش، چندی قبل در اطراف تهران کشف و پس از انتقال به بهشت زهرا (س) دفن شده است.
این در حالی بود که کارت ملی مرد جوان نیز همراهش بود اما با توجه به کشف جسد کیانوش رسیدگی به این پرونده وارد مرحله تازه‌ ای شد. درحال حاضر نیز تحقیقات جنایی برای رازگشایی از معمای مرگ مرد جوان ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

loading...

1 نظر روشن "رازگشایی از معمای ناپدید شدن مرموز مرد جوان کارگر در تهران"

آمار جرم و جنایت در ایران بیداد میکنه مخصوصا پایتخت شاید باورتون نشه ولی روزانه بیش از ۱۰ مورد تجاوز و ۲۰ مورد قتل در تهران اتفاق می افته که تا رسانه ای نشه اونو اعلام نمیکنن