راز شیک پوشی در مراسم عروسی

نکات مد و پوشاک ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ یک دیدگاه

راز شیک پوشی در مراسم عروسی

در مراسم عروسی علاوه بر این که عروس دغدغه زیبایی دارد، میهمانان هم از این دغدغه بی نصیب نمانده و دوست دارند بهترین ها را بپوشند. در این مطلب از دلنگاره به نکات کلیدی برای شیک پوشی در مراسم عروسی اشاره کرده ایم.

نوع لباس در مراسم عروسی

برای مهمانی های رسمی لباسهای بلند بسیار مناسب است اما اگر ترجیح می دهید لباس کوتاه بپوشید لباسی را انتخاب کنید که بلندی آن تا زانویتان باشد. پارچه های ابریشم شکوه و جلال خاصی برای مجالس دارد.

 

مکان و نحوه پوشش در مراسم عروسی

مکان مراسم یک سرنخ بزرگی برای نحوه لباس پوشیدن تان است. اگر مراسم عروسی در فضای باز است، باید از لباسهای سخت و لباسهایی که در آنها راحت نیستید دوری کنید. اگر مراسم عروسی در سالن یا باشگاه است لباس مورد علاقه تان را بپوشید اما به یاد داشته باشید که باید لباستان درخورد و مناسب مجلس باشد.

راز شیک پوشی در مراسم عروسی

 

در مراسم عروسی رنگ را دریابید

لباس یک دست مشکی برای عروسی زیاد مناسب نیست. رنگهای مجلسی مانند سبزآبی و فیروزه ای یا پارچه های طرح دار بسیار زیبا هستند. از رنگ سفید هم دوری کنید. این رنگ فقط و فقط مختص عروس است.

 

مرکز توجه باشید

از یک تکه بسیار زیبا و خیره کننده در پوشش تان استفاده کنید خواه کفش شما یا یک تکه جواهرتان باشد. اگر لباس سنگین و کارشده ای پوشیده اید یا رنگ لباستان بسیار جذاب است، طلا و جواهر کمتری بیندازید.

 

در  مراسم عروسی کفشهای تخت نپوشید

پاشنه های کفش در مراسم عروسی نکته بسیار قابل توجهی است. اما کفشهای تخت و بدون پاشنه برای لباسهای رسمی و چنین مراسمی مناسب نیست.

1

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
نیلوفر

ممنون. خیلی جالب و مفید بود. به نظر من در مراسم رسمی لباس هایش چند رنگ مثلا دامن مشکی و پیراهن رنگی از شیکی لباس کم می‌کنه. در مغازه هایش خرازی انواع تزیینات براق و شیک و همین طور نوارهای نگینی یا براق طلایی و نقره ای برای تزیین لباس هست با کمی دقت و سلیقه میشه خیلی شیک پوش بود.برای اینکه اندام کشیده تر به نظر بیاد پارچه های یکدست و کمی نرم انتخاب کنید با رنگ هایلایت تیره مثل سرمه ای، سبز تیره. آلبالویی یا زرشکی تیره .