راهنمای انتخاب فرق مو مناسب با فرم صورت

آرایش و زیبایی ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

راهنمای انتخاب فرق مو مناسب با فرم صورت

مدل مو برای خانمها و آقایان به یک اندازه مهم است و تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چهره افراد دارد. این مطلب را اختصاص داده ایم به مدل موی زنانه، و از بین انواع مختلف مو برای خانمها، مدل فرق زدن را انتخاب کرده ایم. باید بدانید که فرق زدن باید به شکلی انتخاب شود که هماهنگ با فرم صورتتان باشد. اگر اصول این انتخاب را نمی دانید با ما در این مطلب همراه باشید تا از زبان آرایشگران برتر راز انتخاب مدل فرق را بیامزید. امیدواریم این مطلب را مفید ارزیابی کنید.

چگونه موهای مان را فرق کنیم؟

ما برای اینکه بتوانیم شما را به بهترین مسیر راهنمایی کنیم، به نظرات آرایشگر حرفهای، جیمز ویلیامز، که با کایرا سدویک همکاری میکند، از سالن کانال واقع در بورلی هیلز درباره هنر یافتن بهترین فرق مو، همراه شدهایم.

صورتهای قلبی شکل

راهنمای انتخاب فرق مو مناسب با فرم صورت (۳)

صورتهای قلبیشکل در قسمت گونه پهنتر هستند. فرق وسط بهترین مکمل برای این نوع صورت است، البته اگر موهایتان بلند باشد. اگر موهایتان کوتاه است یا در اطراف صورت به طور لایهلایه قرار گرفته است، فرق وسط نتیجه عکس خواهد داشت علتش هم این است که حلقههای مو توجه را به قسمتهای پهن صورت جلب میکنند.

فرق کج نیز به موهایتان اجازه میدهد تا کمی از پهنای پیشانی و گونههایتان کاسته شود و صورتتان باریکتر به نظر برسد.

صورتهای گرد

راهنمای انتخاب فرق مو مناسب با فرم صورت (۲)

از یک فرق کج پهن و بزرگ استفاده کنید تا قسمت متوازنتر صورتتان را بهتر نشان دهد.

نمیدانید کدام قسمت بهتر است؟ جلوی آینه بایستید و یک طرف صورتتان را با یک کاغذ سفید بپوشانید. سپس کاغذ را طرف دیگر صورتتان قرار دهید. قسمتی که بیشتر دوست دارید و ترجیح میدهید، برنده است.

افرادی که صورت گرد دارند، به پوششی از مو نیاز دارند تا صورتشان کشیدهتر و متعادلتر به نظر برسد.

صورتهای مربعی شکل

راهنمای انتخاب فرق مو مناسب با فرم صورت (۱)

یک فرق کج و پهن، پیشانی و فک صورتهای مربعی را ملایمتر نشان میدهد. «لایههای بلند مو وقتی به طور مورب اطراف صورت قرار بگیرند، صورت را گردتر نشان داده و زاویههای خشن صورت را پنهان میکنند. ایدهآلترین قسمت برای شروع فرقتان، دقیقاً بالای قوس ابروهایتان است.

صورتهای بیضی شکل

راهنمای انتخاب فرق مو مناسب با فرم صورت

افرادی که صورت بیضیشکل دارند، راحتترین کار را در پیش دارند! آنها می توانند هر نوع فرق، طرف، مدل و هر چیزی که میخواهند را انتخاب کنند!

پس چرا همه چیز را امتحان نکنید؟ برای اینکه هر روز یک تغییر کوچک داشته باشید، مدلهای مختلف فرق مو را از طرفهای مختلف امتحان کنید! یا سعی کنید خلاقیت به خرج داده و یک مدل کج و معوج جدید به وجود بیاورید!

پورتال رنگی _ راهنمای انتخاب فرق مو مناسب با فرم صورت

منبع: مدآنلاین

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of