راهنمای انتخاب لباس بارداری مناسب

مد و پوشاک , نکات مد و پوشاک ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

راهنمای انتخاب لباس بارداری مناسب

دوران بارداری برای هر خانمی یکی از دوران های حساس است که سختی های خود را دارد و  در کنار آن به علت تغییرات فیزیکی که در بدن خانمها ایجاد می شود، که شاید خوشایند هم نباشند در مجموع باعث می شود که این دوران را دورانی حساس بدانند.

یکی از موارد مورد توجه بانوان در این دوران انتخاب مدل لباسی است که فرم بدن آنها را زیبا نشان دهد. این انتخاب دارای حساسیت ها و نکات اساسی است که در ادامه در مورد آنها برای شما بیشتر بحث کرده ایم. در حقیقت برای آن دسته از کاربران عزیز که دوست دارند در همه جا با زیباترین و جدیدترین مدلها همراه باشند در این مقاله از دنیای مد پورتال رنگی در مورد چگونگی انتخاب لباس برای دوران بارداری را گردآوری کرده ایم که امیدواریم بپسندید

نکات مهم د رانتخاب لباس مناسب بارداری

حتما برای خرید لباس های بارداری ذوق و شوق دارید، اما شاید ندانید که چه نوع لباسی مناسب شماست. از آنجا که لباس های بارداری تنها به طور موقت مورد استفاده قرار می گیرند، شاید نخواهید که هزینه زیادی برای آنها بپردازید. در این صورت ما شما را راهنمایی می کنیم تا بهترین و مناسب ترین مدل های آن را تهیه کنید. با مدل لباس هایی که در اینجا برایتان آورده ایم، نه تنها زیباتر از همیشه می شوید بلکه بارداری آرام و راحتی نیز خواهید داشت.

کفش تخت

از آنجا که پاهایتان در این دوران ورم می کند، باید به دنبال کفشی راحت باشید. کفش های تخت مانند لوفرها یا اسنیکرها بهترین انتخاب برایتان خواهند بود. سعی کنید رنگ های خنثی مانند سفید، مشکی یا خاکستری را انتخاب کنید تا به راحتی با هر رنگ و مدل لباسی ست شوند. یادتان باشد که شما در این دوران نمی توانید کفش های دیگران را به پا کنید، بنابراین کفشی انتخاب کنید که ساده، راحت و در عین حال زیبا باشد.

لگین

راهنمای انتخاب لباس بارداری مناسب

مطمئنا چندین لگین در کمد لباس هایتان وجود دارد. این نوع لباس برای دوران بارداری نیز مناسب است. لازم نیست که لگین های جدیدی را برای این دوران بخرید، به احتمال زیاد همان لگین های قدیمی اندازه تان می شوند. فقط حواس تان باشد لگینی که انتخاب می کنید فاق بلند باشد در غیر این صورت مدام پایین می آید و سخت تان خواهد بود.

شلوار جین بارداری

پوشیدن شلوار جین در دوران بارداری توصیه نمی شود، اما شلوار جین هایی مخصوص بارداری وجود دارند که شما می توانید آنها را تهیه و به تن کنید. سعی کنید رنگ و مدلی را انتخاب کنید که با بلوزهایتان به راحتی ست شود. بی شک شلوار جین یکی از پرکاربردی ترین لباس هایتان در این دوران خواهد بود.

دامن فاق بلند

راهنمای انتخاب لباس بارداری مناسب

دامن های فاق بلند از این جهت که تا روی شکمتان را می پوشاند، گزینه مناسبی برای دوران بارداری تان خواهند بود. سعی کنید طرح های ساده و رنگ های خنثی آن را مانند مشکی انتخاب کنید تا به راحتی با دیگر لباس هایتان ست شوند.

بلوز بلند

بلوز بلند هم یکی از لباس های راحت و دم دستی شما خواهند بود. مهم نیست که آن را آستین کوتاه، بلند یا حلقه ای انتخاب می کنید، آنچه اهمیت دارد قد آن است که باید بلند باشد تا روی شکم تان را به خوبی بپوشاند.

تونیک

با پوشیدن تونیک، نه تنها شکم تان هوا می خورد بلکه می توانید آن را در طرح ها و رنگ های مختلف تهیه کنید و کمی به کمد لباس های بارداری تان تنوع دهید.

ژاکت

ژاکت نه تنها شما را گرم می کند بلکه می تواند به ظاهرتان نیز تنوع دهد. اگر بلوزی تنگ پوشیدید و نمی خواهید که شکم تان خیلی به چشم آید، این ژاکت را روی آن به تن کنید.

پیراهن

یکی دیگر از لباس هایی که بیشتر برای دوران بعد از بارداری مناسب است، این مدل پیراهنی می باشد. از این رو که این پیراهن در قسمت شکم گشاد می شود و می توانید آن را به راحتی به تن کنید.

جامپ سویت

جامپ سویت نیز یکی دیگر از لباس هایی است که برای دوران بارداری بسیار مناسب می باشد و در آن کاملا راحت خواهید بود. نه تنها در دوران بارداری، بلکه در دوران پس از بارداری نیز این لباس مورد استفاده شما قرار خواهد گرفت.

زندگی رنگی با پورتال رنگی

Please Login to comment