. راه های ازدواج با مرد رویاهای تان - پورتال رنگی

راه های ازدواج با مرد رویاهای تان

ازدواج

راه های ازدواج با مرد رویاهای تان

راه های ازدواج با مرد رویاهای تان

راه های ازدواج با مرد رویاهای تان _ نُقل خبر به نقل از مجله سیب سبز – نیلوفر جامه‌بزرگی: پیدا کردن جفت مناسب آرزو و خواسته همه جوانان است، حتما شما هم اطراف‌تان دختران ایده‌آلی را دیده‌اید که نمی‌توان عیب و ایرادی روی آنها گذاشت، هم تحصیلکرده‌اند و هم جایگاه اجتماعی مناسبی دارند، از زیبایی هم چیزی کم ندارند و حتی درآمد مناسبی هم دارند. اما همچنان تنها به زندگی خود ادامه می‌دهند و خسته و نالان ابراز می‌کنند که نمی‌توانند پسر مناسبی بیابند. جنیفر لارنس، چهره شناخته شده هالیوودی هم این روزها از این موضوع خیلی شکایت دارد که با وجود جایگاه اجتماعی بالا و درآمد مالی خوب در پیدا کردن همراه زندگی‌اش بی اقبال است. او در مصاحبه‌ای مطبوعاتی از تنهایی خودش اظهار ناراحتی کرده و معتقد است که نه شهرت و نه ثروت نمی‌تواند غم تنهایی او را پر کند و اکنون بیش از همه چیز در زندگی خود نگران این است که نتواند عشق و همسر مناسبی را برای خود پیدا کند.
دکتر امیر‌محمود حریرچی، آسیب‌شناس و استاد دانشگاه معتقد است که به علت فرهنگ نامناسب و قوانین نانوشته و نابجا برای ازدواج، جوانان میلی به ازدواج ندارند. دکتر شهرام اسلامی، روانشناس هم معتقد است که جوانان راهکارهای لازم برای ازدواج و یافتن همسر مناسب را نیاموخته‌اند به‌همین دلیل نمی‌توانند ازدواج کنند.

راه های ازدواج با مرد رویاهای تان

خواستگاران را فراری ندهید

تنها مدارک بالای علمی و شغل مناسب نمی‌تواند تضمینی برای ازدواج موفق شما باشد. جامعه بیش از همه چیز به‌دنبال شادی است. اگر دو نفر بتوانند این حس را به یکدیگر منتقل کنند که چقدر کنار یکدیگر شاد هستند، به احتمال زیاد رابطه به دراز می‌کشد و اگر همه چیز مناسب باشد، با یکدیگر ازدواج می‌کنند. به‌طور کلی پسر و دختری که به‌دنبال ازدواج هستند، احساس تنهایی می‌کنند و به‌دنبال فردی می‌گردند که بتوانند لحظات خوبی را در کنار او بگذرانند. فرض کنید برای جلسه معارفه ازدواج قرار ملاقاتی را در رستوران ترتیب داده‌اید، به‌طور حتم ابتدا کمی با هم صحبت می‌کنید.

اگر هر دو افسرده باشید و حس افسردگی را به یکدیگر منتقل کنید، به‌طور حتم هیچ یک میلی به ازدواج نخواهید داشت. حالا تصور کنید که شما با نامزد خود در رستوران می‌خندید و شاد هستید، طرف مقابل شما هم سر ذوق می‌آید و از این لحظات لذت می‌برد. شما بهترین ضمانت خوشبختی را به او داده‌اید. او به‌طور حتم احساس خواهد کرد که با شما و در کنار شما می‌تواند شاد باشد. او در درون خود از اینکه توانسته شما را شاد کند احساس سودمندی می‌کند. با شاد بودن، شما قدم اول برای ازدواج را برداشته‌اید و باید پله‌های بعدی را طی کنید تا بتوانید ازدواج کنید.

جیغ و داد را کنار بگذارید

درست است که در کنار یکدیگر شادی را تجربه کرده‌اید و قدم اول را برداشته‌اید اما برای تداوم رابطه نیاز دارید که شرایط دیگری را هم تجربه کنید. اگر هر کدام از شما نتوانید عصبانیت خود را کنترل کند و مهارت کنترل خشم را ندانید به احتمال زیاد در رابطه با مشکل مواجه می‌شوید و مسیر به ازدواج ختم نمی‌شود. حتی می‌توان گفت یکی از راه‌های مناسب برای امتحان همسر آینده‌تان می‌تواند عصبانی کردن او باشد. فردی که نتواند خشم خود را کنترل کند، نمی‌تواند زندگی خوبی را برای شما بسازد.

راه های ازدواج

پس شاید علت دیگری که این روزها روابط پایدار نمی‌مانند، ناتوانی افراد برای کنترل خشم باشد، هرقدر هم که با هم شاد باشید اگر نتوانید در مسائلی که اختلاف‌نظر دارید، به تفاهم برسید، به احتمال زیاد نمی‌توانید رابطه خود را ادامه دهید. دعوا و مشاجره بین همه زوج‌ها رخ می‌دهد اما باید سعی کنید بعد از دعوا، با کسب تجربه‌ای جدید به یکدیگر نزدیک‌تر شوید و بتوانید رابطه خود را با صمیمیت بیشتری ادامه دهید؛ رابطه‌ای به درازا می‌کشد و تداوم پیدا می‌کند که دو نفر در کنار یکدیگر لذت ببرند و وقتی که از هم دور شدند، دل‌شان بخواهد که دوباره کنار یکدیگر باشند. دعوا و مشاجره بیش از حد شما را از هم دور می‌کند.

در و تخته‌ها را جور کنید

از قدیم گفته‌اند که در و تخته بالاخره با هم جور می‌شوند، ما هم موافقیم به شرطی که در و تخته را که از جنس هم‌اند، کنار یکدیگر قرار دهیم. خیلی از اوقات فردی که همه‌چی تمام است و همه چی‌ دارد در زندگی به‌دنبال هیجانات خاص است و دیگری در زندگی خود تنها به‌دنبال آرامش است، به احتمال زیاد این در و تخته هیچ‌گاه با یکدیگر جور نمی‌شوند و نمی‌توانند زندگی خوبی را کنار یکدیگر داشته باشند. بهتر است قبل از انتخاب همسر مناسب به این نکات دقت کنید تا بعدا دچار شکست نشوید.

دنبال خواستگار بگردید

خوب فکر کنید و ببینید که برای ازدواج دنبال چه شخصی هستید، لازم نیست دست روی دست بگذارید تا خواستگار برای‌تان پیدا شود. اگر دوست دارید ازدواج کنید، لازم است که خودتان هم کمی تلاش کنید. به معیارهای خود فکر کنید، اگر دوست دارید که همسر پولدار داشته باشید، می‌توانید به مکان‌هایی بروید که افراد پولدار در آنجا بیشتر هستند یا حتی اگر دوست دارید که همسرتان پزشک باشد، می‌توانید محل کارتان را طوری انتخاب کنید تا با پزشکان بیشتری سر و کار داشته باشید. شانس آشنایی و ازدواج شما در محل‌هایی که رفت‌و‌آمد بیشتری در آنجا دارید، بیشتر است. قبل از تصمیم به هرکاری خوب فکر کنید و با شناختن معیارهای مناسب به سمت اهداف خود پیش بروید.

تحصیلات کار دست دختران داده!

امروزه نرخ جمعیت در کشور ما رو به کاهش است، ازدواج‌ها اغلب ناموفق‌اند و جوانان هم رغبتی برای ازدواج ندارند. در گذشته فرهنگ تحصیل دختران باب نشده بود و دختران آینده‌ای جز ازدواج و تولیدمثل نداشتند در‌نتیجه به زندگی در هر شرایطی تن می‌دادند تا انگ طلاق بر آنان نخورد اما امروزه شرایط زندگی فرق کرده ‌است؛ دختران تحصیلکرده‌اند و حاضر نیستند در هر شرایطی زندگی کنند.

چطور با مرد رویاهای‌تان ازدواج کنید!

آنان با دقت تمام افراد را بررسی می‌کنند تا بتوانند شخص مناسبی را برای ادامه زندگی خود پیدا کنند. از طرفی نمی‌توان این نکته را نادیده گرفت که ازدواج دیر‌هنگام مشکلات زیادی به‌همراه دارد؛ از سلامت کودک آینده گرفته تا سلامت خود جوانان که به خطر می‌افتد و با ازدواج دیرهنگام ممکن است انواع بیماری‌های جسمی و روانی سراغ جوانان بیاید.

ازدواج با مرد رویاها

عاقبت ازدواج چه می‌شود؟

شاید دختران امروزی با کمی تعامل و دیدن زندگی مشترک همسالان‌شان از ازدواج فراری می‌شوند. برای بالا بردن نرخ مناسب ازدواج باید فرهنگ ازدواج را به جوانان آموزش دهیم. دخترانی که رشد کرده‌اند، حاضر نیستند مانند زمان‌های گذشته زندگی کنند. آنان به‌دنبال زندگی با شرایط یکسان هستند و ترس ازدست دادن موقعیت و آزادی‌های فعلی آنان مانع از این می‌شود که به این سادگی‌ها تن به ازدواج دهند.

ازدواج امنیت می‌آورد؟

از طرفی اطمینان نداشتن به وعده‌های طرف مقابل و ترس از اینکه نکند کارشان به جدایی بکشد، مانع ازدواج آنان می‌شود.

بهتر است برای داشتن انتخابی درست و اطمینان‌خاطر به‌جای فرار از ازدواج، قبل از اینکه پای سفره عقد بنشینید با مراجعه به دفاتر روانشناسی و جلسات مشاوره با اطمینان بیشتری همسر خود را انتخاب کنید. هزینه‌های اضافه برای ازدواج را کنار بگذارید و جوانان را تشویق کنید تا به موارد مهم و ضروری فکر کنند. جوانان باید معنا و مفهوم ازدواج را درک کنند و بعد سراغ ازدواج بروند. ازدواج موفق خود تبلیغی برای ازدواج است.

فرهنگ درست کدام است؟

برای داشتن جامعه‌ای سالم باید همه افراد یاد بگیرند که به حقوق یکدیگر احترام بگذارند. جوانان مفهوم هوش هیجانی را درک کنند و وزارت آموزش و پرورش تکنیک‌های مربوط به ازدواج را به دانش‌آموزان آموزش دهد. متاسفانه ما حتی در دانشگاه‌ها هم دروس کافی برای آموزش جوانان نداریم و با این اوضاع نباید توقع ازدواج را از جوانان داشته باشیم. برای حل معضل ازدواج باید همه ارگان‌ها دست به دست هم بدهند، از تلویزیون گرفته تا آموزش و پرورش باید سعی کنند مهارت‌های زندگی را به جوانان آموزش دهند. جوانان باید همدلی و همراهی را بیاموزند تا بتوانند زندگی خوبی داشته باشند.

نُقل خبر _ راه های ازدواج با مرد رویاهای تان
منبع : مجله سیب سبز
ازدواج

loading...
اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

55 نظرات روشن "راه های ازدواج با مرد رویاهای تان"

اطلاع از

چقدر نظرات جالب بودن.ایران از لحاظ اجتماعی فعلا داره دوران اوایل اروپا رو تجربه میکنه.واسه همینه که دچار ناهنجاری های خاصی هست.چرا جزییات.لطفا کلی نگر باشید.یک مثالی هست میگه دختران شهر

به روستا فکر می کنند
دختران روستا
در آرزوی شهر می میرند
مردان کوچک
به آسایش مردان بزرگ فکر می کنند
مردان بزرگ
در آرزوی آرامش مردان کوچک
می میرند
کدام پل
در کجای جهان
شکسته است
که هیچکس به خانه اش نمی رسد!

fgh عزیزم من کاملا باحرف شما موافقم به نظرمن زدی توخال ایول داری

سلام اینا همش دیدگاه جهان سومیه دونفر تا وقتی باهم ان نباید با کس دیگه ای باشن اگه تفاهم داشته باشن ادامه میدن اگه از هر لحاظ ب هم ارامش بدن و بخوان اینده رو با هم بسازن ازدواج میکنن و اگر هم ب هر دلیلی نتونن بودن کنار همو ادامه بدن جدا میشن ولی چ زن چ مرد نباید تعهد ب کسی ک الان باهاشه رو فراموش کنه چرا تو کشورهای,خارجی امار از دواجهای پایدار زیاده؟؟؟ چرا اجازه نمیدیم هر کسی اونجوری ک هست زندگی کنه چرا همیشه دنبال متهم میگردیم کسی ک انگشت اشارمون بره سمتشو بگیم اون… ادامه نظر »
سلام به کاربران عزیز خسته نباشید عقیده من اینه ازدواج خوبه اما نباید طوری تصمیم بگیریم تا آخر عمر در رنج زندگی کنیم باید طوری تصمیم گرفت که تا آخر عمر برای دو نفرخوشحالی و شادی و حتی اگه غم بود به درستی و آگاهانه از غم رها بشه نه به عذاب و حتی فرزندان آنها از پدر و مادر خود درس بگیرند نه اینکه از هرگونه ازدواج هراس داشته باشند نه اینکه انسانهایی را بوجود آورند که از همه دنیا بیزارباشند پس ازدواج باید از روی عقل و منطق باشه بعد از آخر از روی احساس زیرا احساس و… ادامه نظر »

من فقط می خواستم پیرو یکی از عزیزانی که کامنت گذاشتند و گفتند حوق زنها در ایران نادیده گرفته شده و یا به نفع آقایون هست بگم کاملا موافقم .اصلا فرهنگ کشورمونم خیلی بد هست یعنی مرد مطلقه می تونه بره خواستگاری یک دختر و به راحتی ازدواج کنه ولی یک زن مطلقه خیلی به ندرت براش پیش میاد که ازدواج کنه اون هم با یک فردی که تا به حال ازدواج نکرده!!!!

بله دقیقا همینطوره ،و این از فرهنگسازی غلطی هستش که سالها در بین مردم عادی و رسانه ها و…….جا افتاده و هیچکس حاضر به تغییر این فرهنگ اشتباه و جاهلانه نیست .قبول کنید خانمها ،ما باید از خودمون شروع کنیم مردان در هر زمینه ای پشتیبان هم هستن ولی متاسفانه زنها در خیلی مواقع پشت همو خالی میکنن و این باعث میشه که مردان دستشون بازتر و زنان دستشون بسته تر و عرصه به روی خانمها تنگتر بشه .

بدبختی وخوشبختی یک ملت در مدارس شروع و تمام می شود .تمام مشکلات ما از خیانت تجرد… این است که ما مثل کشورهای پیشرفته کره جنوبی ژاپن, اسکاندیناوی کتابهای مهارتهای باهم زیستن در مدارس نداریم کتابهای درک یکدیگر تدریس اصول شرافت داشتن کنترل.خشم مهارتهای بحث وجدل کردن بدون اسیب زدن به طرف مقابل مهارتهای شاد زندگی کردن نداریم. زن هم در تفکر رایج جامعه همیشه مقصره و اصلا به اموزش مردان از مدرسه توجه نمی شه که پسر همسر یا پدر خوب بودن را بیاموزند نتیجه همین وضعه. هر اوضاعه اسف باری نتیجه جهله. امریکا ترکیه هم یه هفتادو ملتن… ادامه نظر »

نسترن جان من با نظر اخیرتون موافقم قانون ما یک تحول عظیم نیاز داره اما متاسفانه شاهد این هستیم که بجای تحول سازنده در بسیاری از موارد صورت مساله را پاک کردن و این جای تامل داره .

الی جان عزیزم حس اعتماد دروجود آقایان ازدست خانمهای طمعکار ازبین رفته ومی ترسند ازدواج کنندچون متاسفانه بعضی ازخانمهای فرصت طلب بااقدام به گرفتن مهریه ویا درنظرگرفتن مهریه های بالا ،این ترس رادر آنهابوجودآورده اند، به نوعی مارگزیده شدند.ازطرفی هم خانمهای محترم می ترسند مهریه کم بگیرندودرمسائل مالی کوتاه بیایند وبعد آقایون فیلشون یادهندستون کند وتجدید فراش وجایگزین جوانتربه جای همسرهای اول ،حالاخودتون قضاوت کنید چرا درصدازدواج آمده پایین فکرنمی کنیداصلاًمشکل منو شما وآقایان نیستیم واین قانونهای تاییدشده درقانون أساسی ما این چالشهارادر جامعه بوجود آورده فراوانی ازدواجهای پنهانی ،مهریه های بالای ضمن عقد،شرایط آسان طلاق خانمها توسط آقایان وتجدیدفراشهای… ادامه نظر »
سلام ،واقعاً بی انصافیه که خانمهای مجرد رازیرسوال میبریددراطراف ماچندین زن متأهل علنی به همسرانشان خیانت کردندوباگرفتن مهریه چندبن زندگی را خراب کردندوفرزندانشان را آواره .ولی خود من مجردم وهیچ چشم داشتی هم به آقایان متأهل ندارم وحتی به مجردهاهم این خودآقایان متأهل هستندکه سروگوششون میجنبه که احتمالاًهم ایرادوضعف به داخل خانه بر میگرده حتماًخانمهاشون هم جای دیگه میجنبندوبعضی ازدوستان درست می فرمایندآمارنشان می دهدمتاهلهابیشتر سیری ناپذیرندونگاههایشان هرز می پردتامجردها خانمه با دوست قبل ازدواجش ارتباط داردکه اتفاقاًایشان هم متاهل است این یعنی چی خوب عین آدم از اول باهم ازدواج می کردیدچندزندگی راهم به هم نمی ریختید (حالا بازهم… ادامه نظر »

یعنی چی؟خب از اول با هم ازدواج می کردن.این با این اون با این چه وضعیه؟

با دیدگاه یکی از خانم ها کاملا موافقم که گفت چرا این همه پسر تحصیل کرده و آماده ازدواج را مقصر نمی دونید…. اطراف من چندین مورد پسر با شرایط مالی تحصیلی و خانوادگی مناسب است که سی سال به بالا دارند اما هیچ اقدامی برای ازدواج نمی کنند…. در این شرایط تقصیر من دختر تحصیل کرده شاغل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اقایون ایرانی خیلی گستاخ شدن ،فکر میکنن اجازه دارن هر کاری که دوست دارن انجام بدن ،مقصر جامعه علی الخصوص قانون ضد زن در مملکت ماست ،دست اقایون برای هرکاری بازه و هیچکس اونها رو مواخذه نمیکنه ،من حقوقدانم و میدونم که پرونده های خیانت در دادگاها داره بی داد میکنه ،مردای ایرانی پرتوقع و گستاخ شدن و فکر میکنن خیانت به همسر حق مسلم اونهاست زن میگیرن که یک زن واسه تولید مثل داشته باشن و کنارش هزارتا معشوقه داشته باشن ،مشکل قانون ماست ما در مملکت مردسالار زندگی میکنیم ،و ما زنا مجبور هستیم چشم خودمون روی احقاق… ادامه نظر »

کاملا درست میفرمایید

موافقم .
همین است.

متاسفانه کاملا وکاملا حق با شماس .. قانون حتی ذره ای از زنها حمایت نمیکنه.. و این معضل ایرانه..

سلام زیباجان،باعرض معذرت من چندین مردرادراطرافم دیده ام که الجانب همسرانشون مغموم شدندوبعداز ١۴-١۵سال زندگی خانمه باحقه بازی جاروکرده همه ی زندگی راجمع کرده رفته وآقاهه دستش هیچ جا بندنیست کلاً قانون أساسی مون ایرادداره چرا خانمی که اول زندگیش درخانه ی پدریش آه نداشته باناله سودا کنه مرد رابه خاک سیاه می نشونه ومیره وحاصل جوانی مرد رابادیگری کیف میکنه به نظر من قانون ما درحق زن ومرد مظلوم کاری پیش نمی بره وبراساس شواهدهای دروغی ومکارانه ی طرفین خیلی ناحق حکم می دهد خیلی جاها حق آقایون هم ضایع شده وگیرهمسران حقه بازافتاده اند وقانون هم حمایت کرده… ادامه نظر »
اما قبول کنید بیشترین آسیب اجتماعی و اقتصادی را زنان جامعه متحمل میشوند و این یک واقعیت تلخ در کشور ماست ،نسترن جان شما زنانی رو که بخاطر فشار روحی و روانی و جسمانی در زندگی زناشویی متحمل میشن و مجبورن به خاطر فرزندان خود به زندگی ذلتبار تن بدهند و همچنین زنان مظلومی که بخاطر خیانت ،ضربو جرح ،بیکاری و لاابالی مرد ،اعتیاد و زورگویی و دیکتاتوری مرد مجبور میشوند برخلاف میلشون تصمیم به طلاق بگیرن و مهریه را که حق قانونی و شرعی آنهاست را به خاطر اینکه مرد انها را طلاق دهد می بخشن و در آخر… ادامه نظر »

شما یا پسری یا دنبال شوهری

واقعا شرایط جامعه ما به قدری وحشتناک شده که دیگه نه دختر و پسر و نه زن ومرد توش امنیت روانی ندارند من دختری مجرد بیست وهفت ساله با تحصیلات عالی و مذهبی هستم به لطف خدا از نظر مالی هم تامین هستم اینا رو می گم که بدونید جنبه معنوی و احساسی یک رابطه برای یک دختر از هر آ یتمی مهمتر حتی اونایی که اعتقادات مذهبیشون مثل من نیست همیشه سعی کردم مطابق عرف جامعه واخلاق رفتار کنم تا شرمنده خدا، خودم و خانواده و نهایتا جامعه نشم مورد ازدواج هایی که برای من پیش می اومد غالبا… ادامه نظر »
من با شما کاملا موافقم، مردهای الان بسیار بی مسئولیت و دروغگو شدند. دلیل تمام این طلاقها هم همینه که تنبل و از خودراضی هستند.مورد دوم هم همین ماهواره ها و فساد وحشتناکی هست که وارد جامعه شده و تقریبا ۸۰% پسرها و دخترها وارد این منجلاب شدند.من خودم از خانواده مذهبی نیستم ولی یکسری قبد و بندهایی در زندگی ما وجود داره که به نظر من خیلی هم خوب هست. هر کسی که تا حالا به من نزدیک شده یا برای پول بوده یا سوءاستفاده و من خودم سر این مطلب خیلی ضربه خوردم….عاشق یک پسر ۲۷ ساله شدم… ادامه نظر »

درور بر تو سوگند جان ،باارزوی خوشبختی و سعادت برای شما

آقا قصد سو استفاده داره نه طلاق.مجردی و با مطلقه حاضری ازدواج کنی؟؟؟؟؟؟؟؟با بچه چکار می کنی؟مراقب باش

خانم ashii وسارا من مطمئنم که شما زیاد در محیط کار مخصوصأ در بخش خصوصی نبودید وگرنه متوجه خیلی چیزها میشدید….اگر زیبا باشیو مجرد و حدودأ ۳۰ سال بعد متوجه میشی که من منظورم چیه دقیقأ….

برات متاسفم . من شاغلم و بخش خصوصی هم هستم . متاهلا رو میبینم که مورد دارن اما از مجردا چ خانم و چ آقا جیزی ندیدم این به ذات آدم بستگی داره

خانم زیبای سی ساله به شوهر شما محل … هم نمی ذاره،خیالت راحت. می خوای چشمای شوهرت رو تو خیابونم ببند چون … از خودشه. تو وسواس شدی برو روانپزشک شوهرتم ببر اگه … می پره. دختر که نمی تونه کار نکنه که تو شوهر … رو نگه داری.

مهسا جان ارزو دارم هرچی خیرو صلاحت باشه اتفاق بیفته ولی خواهر گلم به خودت فرصت بده عزیزم بزار چندسال دیگه بگذره اونوقت متوجه میشی که عاشق شدن و انتخاب همسر به این سادگیها نیست ،ضمنا دختر گل ،مراقب پسرا باش ،پسرا با هر ترفندی نزدیک دختر میشن خصوصا اگه بفهمن که شما هم علاقه داری بازم تاکید میکنم خیلی مراقب باش عزیز.بهتره با یک مشاور مشورت کنی ،سعی کن تا میتونی اجازه ندی این اقا پسر بهت نزدیک بشه بزار اگه علاقه ای هم هست دورا دور باشه تا بزرگتر بشید و تصمیم عاقلانه بگیرید ،موفق باشید

ادم خوبو بد همه جا هست چ مرد چ زن ،سپیده جان همانطور که به قول شما دختر بد هست لازمه عرض کنم خدمتتون که دختران و زنان خوب در جامعه ما زیادن و همچنین مردان خوب که خوش ذات هستن شما هم بهتره یکم خوشبین باشید نسبت به همجنسای خودتون;-)

دوست عزیز همه که مثل هم نیستند بعضی ها موقعیتی برای شان پیش نمیاد که ازدواج کن این دلیل نمیشه که همه به دنبال شوهر های مردم میگردن من با نظر شما که همه ای دختران اینطوری هستند موافق نیستم هستندکسانی که ازدواج نکردن ودرست زندگی میکند دوست عزیز

درسته.مردای مجرد هستن،کسی به مرد دست دوی شما نگاه نمی کنه.خودش مشکل داره و شما!نه بقیه

در جواب زیبا باید بگم خیلی ها به زبون میگن که وارد روابط متأهلین نمیشن و کار خیلی زشتیه ولی در عمل دیدم که همونا وارد همچین روابطی شدن مخصوصأ که مرد چراغ سبز نشون بده…. من در آشنایان خودمون میشناسم که فردی با شوهر دختر خاله خودش که خیلی هم با هم صمیمی بودن رابطه برقرار کرده… منظورم شخص شما نیست ولی من حرفتون رو قبول ندارم… و اگر همه چیز مثل قدیم بشه خیلی بهتره یعنی زنان خیلی محدود و با حجاب کامل وارد محل کار بشن ویا اینکه در منزل درآمد زایی کنن

واقعا براتون متاسفم که به جای فکر کردن درستو دنبال راه حل کلیدی گشتن احمقانه ترین راه حل (محدود کردن دخترا)که فرهنگ عربی بهتون القا کرده رو ارائه میدید…اگه شما محدودیتو دوست دارید ما اینونمیخوایم پس لطفا با این حرفای غیر علمی و کوته فکرانه به همجنساتون خیانت نکنید…در ضمن ازدواجی که با عشق باشه نه خواستگوری و هدفشم رسیدن به معشوق باشه نه صرفا تمایلات جنسی به این راحتی از هم پاشیده نمیشه..مردی که عاشقه زنشه با دیدن هر نامحرمی دلش از کف نمیره!

کاملا درسته دوست من..
زن ایرانی به فرهنگ شنیع اعراب جاهلی نیاز نداره…

سپیده خانم حالا اگر یکی تو فامیل شما مجرد بوده و خطاکار معنیش این نیست که متاهل ها خیانتکار نیستن. اتفاقا بیشتر خیانتها زیر سر زن متاهله!

متاسفانه شما منفی گرا هستین و لازمه دیدگاهتون رو کمی تغییر بدین ،ضمنا خواهرانه عرض میکنم اگر یک مرد خانواده دوست باشه و مشکل اخلاقی نداشته باشه به هیچ زنی غیراز زن خودش جواب مثبتی نمیده چ مجرد و چ متاهل پس خواهشا همه تقصیراتو فقط به گردن دختران نندازید ،یه ضرب المثلی هست که میگه مالتو بچسب همسایه رو دزد نکن …….

من الان ۱۵سالمه ودارم تحصیلاتموادامه میدم امایکی ودوس دارم اونم جوری که خودش میگه منودوس داره .لطفانگیددروغ میگه یاهمه اینومیگن یا….منم تایه ماه پیش همچین نظری راجع به پسراداشتم وازاینکه بخواهم باکسی دوس باشم نفرت داشتم ولی الان من بااون دوست شدم وحتی قرارازدواج هم گذاشتیم البته برای چندوقت دیگه من ازدخترای امروزی ام نمیگم ازاون بی حیاهاش ولی دوسدارم همسرم همینجوری که هستم منوبخوادنه اینکه باچندتادروغ بخوادعاشقم بشه اونم منوشناخته میدونی هرطورباشم هرکاری بکنم یاهرچیزی بپوشم هیچوقت بهش خیانت نمیکنم .وفک میکنم منواون عقیده ونظراتمون شبیه به همه و واقعاهمدیگررودوس داریم . میخواستم اینوبهتون بگم که این بستگی به… ادامه نظر »

عزیزم چه کوچولو.حالا بزرگ میشی.اگه اون آقا شما رو دوست داره باید با اطلاع خانواده باشه.

ب نظر من دنیای نا امنی شده واقعا نمیشه ب کسی اعتماد کرد چ پسر چ دختر همه در گیر این مساله هستن
شاید دلیل مجرد موندنخیلی ها همین باشه

بانظرزیباکاملاموافقم.

نظر شما محترمه شایدم تا حدودی صحیح باشه اما من به عنوان یک دختر مجرد همچین عقیده ای ندارم ،صدالبته داشتن همدم مهمه چه برای پسر و چ برای دختر فرقی نمیکنه ،پسران مجرد زیادی هستن که با وجود داشتن موقعیت عالی حاضر به ازدواج نیستن و همچنین پسران زیادی هستن که بخاطر بیکاری و وضع اقتصادی نامطلبوب تن به ازدواج نمیدن اینجاست که دختران موفق و تحصیلکرده و شاغل ترجیه میدن مجرد بمانند تا اینکه مجبور به ازدواج ناموفق شوند ،من خودم شغل خوب دارم خانواده خوب دارم تحصیلکرده هستم هیچوقت برای پر کردن تنهایی خودم به هیچ مرد… ادامه نظر »

کاملا با نظر شما موافقم. خصوصا اینکه چرا درمورد آقایونی که با شرایط خوب و تحصیلکرده هستند و حاضر به ازدواج نیستن صحبتی نمیشه و کسی نمیگه اونا آسیب اجتماعی به بار می آوررند
از ماست که بر ماست

من به عنوان یک زن واقعأ اعتراف میکنم که ازدواج برای یک زن شاید از خیلی چیزها واجب تر باشه….حالا چرا این حرف رو میزنم….اول اینکه یک دختر با همه محاسنی که داشته باشه تحصیلاتو شغل وغیره در نهایت تنها میمونه و دچار مشکلات روحی و آسیبهای اجتماعی میشه و همانطور که شاهد هستیم خیلیهاشون برای پر کردن خلأ عاطفی وارد زندگی افراد متأهل میشن و چه صدماتی رو به جامعه وارد میکنن…وکلأ تعادل جامعه بهم میخوره اگر دقت کنید در گذشته که زنان حضور کمتری در جامعه داشتن مشکلات کمتر بود چون مردان دائمأ همسرشون رو با دیگر زنان… ادامه نظر »

بهتره مردا تربیت بشن نه اینکه بخواین خانمها مطابق میل و دستور ازدواج کنند
شوهراتون رو درست انتخاب کنید و عاشق خودتون کنید که خطا نکنن

نمیشه عزیزم زنا زندگی خیلیارو خراب میکنند مثل زندگی من

شوهرت زندگیتو خراب کرده.وقتی میگی زنا معلومه خودت رو هم بی ارزش می دونی پس انتظار نداشته باش شوهرت ارزش برات قائل بشه.شوهرت دنبال یه … مثل شما بود که هر وقت پدرش رو درآورد بگه تقصیر زناست

تاجایی که از کارشناسان دادگستریشنیده ایم زنان متاهل بیشتر دنبال مرد دیگران هستند تا مجردها. پس بیخودی قضاوت نکنید. اول تحقیق کنید و بپرسید که چقدر از خانمها خینتکارن و همچنین اقایون متاهل. هر دو طرف متاهلن ولی از جفت خود ناراضی!!

افرین دمت گرم

یعنی دختر ها باعث میشن مردها منحرف بشن؟؟؟ قبلا که خانم ها کمتر توی اجتماع بودن مشکلات کمتر بود؟ فقط خانم های مجرد دچار خلاء عاطفی میشن و این مشکل برای آقایون پیش نمیاد؟؟
واقعا توی چه سالی زندگی می کنید که چنین عقایدی دارید؟

دوست عزیز چرا همه گناهان را گردن دختران انداختید بی انصافی محض را مرتکب شدید بارها شاهد تلاش آقایون متاهل برای برقراری ارتباط با دختران مجرد بوده ام در حالیکه دختران تمام قد از زنان و زندگی ایشان دفاع کرده اند چرا نباید بع مردان آموزش داد، متاسفم برای امثال شما از ماست که بر ماست

کاملا حرفت درسته آفرین👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

والا زنهای متاهل که دنبال دوست پسر هستند زدند رو دست دختر مجردها، دیگه پای دختر مجردها را از به وسط نکشید من خودم مجردم و تو شرکت هم کار کردم و به آقایونی هم کنار من کار میکردند چه مجرد چه متاهل، به دید برادر نگاه میکردم،

از همون جمله اولت فهمیدم شوهرت خیانتکاره و دلت پره.عزیز شوهر دوست مشکل شما دخترای تحصبلکرده نیستن بلکه شوهررررررتونه.

تحصیلات کار دست دخترا داده؟؟ دخترا قبلا تن به هر ذلتی میدادن زندگی نمیکردن که؟ فقط نفس میکشیدن شوهرداری و جوجه کشی فکر میکردن صرفا برای همین پا به دنیا گذاشتن ولی حالا دنیا عوض شده زنان به حقو حقوقشون واقف شدن فهمیدن که انسانن و حق زندگی دارن حق انتخاب دارن ،کافیه یه سری به امار زنان موفق دنیا بزنید می فهمید که تو دنیا چ خبره اونوقت شما با سطحی نگری میگید که تحصیل ،اگاهی و شعور کار دست دخترا داده ؟چون در پس تحصیلات از حقوق خودشون اگاه شدن و حاضر نیستن صرفا فقط بخاطر حضور یک… ادامه نظر »

کاملا درُست میفرمایید دوست عزیز.. این آقای حریرچی گویا به جفنگ افتادند..
تن دادن به هر زندگی همون تن دادن به هر خفتیه..
خجالت آوره..

کاملاً با نظرتون موافقم.🙏👍

wpDiscuz