رشد فروش محصولات رنو به ایران

اخبار و حوادث ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

رشد فروش محصولات رنو به ایران

رشد فروش محصولات رنو به ایران

رشد فروش محصولات رنو به ایران

بعد از اینکه دوباره پای خودروسازان فرانسوی به ایران باز شد حالا شاهد رشد فروش محصولات رنو در ایران هستیم.
شرکت خودروسازی رنو فرانسه اعلام کرد در پنجمین ماه سال جاری میلادی ۷۳۸۴ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده است. فروش رنو فرانسه به ایران در می ۲۰۱۶ برابر با اردیبهشت ۹۵ نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۹۵ درصدی داشته است. فروش رنو به ایران در می ۲۰۱۵ تنها ۲۵۰۰ دستگاه اعلام شده بود.فروش رنو به ایران در می امسال نسبت به ماه قبل از آن نیز تقریبا دو برابر شده است. در آوریل امسال ۳۵۵۰ دستگاه از محصولات رنو به ایران فروخته شده بود.
بر اساس این گزارش در ۵ ماهه نخست سال جاری میلادی که توافق هسته ای به اجرا گذاشته شده در مجموع ۲۵ هزار و ۴۷۴ دستگاه از محصولات رنو در ایران مونتاژ شده است. این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۳۵۲ درصدی داشته است.در ۵ ماهه نخست سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۵ هزار و ۶۳۰ دستگاه از محصولات رنو در ایران تولید شده بود.
پیش از سال ۲۰۱۳ که تحریم ها علیه ایران وضع نشده بود این شرکت ماهانه به طور متوسط ۱۰ هزار دستگاه از محصولات خود را به بازار ایران عرضه می کرد که از سال ۲۰۱۳ و در پی وضع تحریم ها این رقم به حدود ۳ هزار دستگاه در ماه کاهش یافت.
فروش این شرکت فرانسوی به ایران از اواسط سال ۲۰۱۵ صعودی شده است. خودروی لوگان پرفروش‌ ترین محصول این شرکت در ایران است که با نام ال ۹۰ و به‌صورت سی‌ کی‌ دی در این کشور مونتاژ می‌شود.
بر اساس این گزارش در مجموع ۱۲ماهه سال میلادی گذشته ۵۱هزار و ۵۰۰ دستگاه از محصولات رنو به ایران صادر شده است که این رقم نسبت به سال قبل از آن رشد ۵۶درصدی داشته است. رنو در سال ۲۰۱۴ بالغ بر ۳۳هزار دستگاه محصول تولیدی خود را به ایران فروخته بود.
رنو در سال ۲۰۱۳ بالغ‌ بر ۳۹هزار و ۶۰۰ دستگاه خودرو به ایران صادر کرده بود. این شرکت در سال ۲۰۱۲ نیز ۱۰۰هزار و ۷۸۳ دستگاه از محصولات خود را به ایران فروخت.

نُقل خبر _ رشد فروش محصولات رنو به ایران
محصولات رنو

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !