رنگ سال ۲۰۱۷ را می پسندید؟

رنگ سال ۲۰۱۷ را می پسندید؟

رنگ سال ۲۰۱۷ را می پسندید؟ _ پورتال رنگی به نقل از بیتوته: رنگ سال ۲۰۱۷ میلادی و همچنین رنگ سال ۱۳۹۶ شمسی بعضی خبرگزاری ها اعلام کردند ولی هنوز از طرف موسسه پنتون تایید نشده است.

رنگ سال 2017

از سال ۲۰۰۰ به بعد موسسه رنگ پیتون رنگ سال هر ساله در ماه دسامبر انتخاب و اعلام می کند. این موسسه رنگ مورد نظر را بر اساس آنچه مردم به دنبال آن هستند انتخاب کرده به طوریکه مردم با استفاده از آن بتوانند پاسخگو نیازهایشان باشند. این رنگ الزاماً رنگ خیلی پرفروش و جذاب بازار مد نیست بلکه رنگی است برای طراحان در تمامی بخش ها که بیان کننده حالت و نگرشی در بخشی از مردم است.

برای تبدیل حال و هوای موجود در جامعه، تیمی شروع به بررسی کرده تا رنگی را که استفاده صعودی در جامعه داشته و در بیشتر بخش ها ی طراحی قابل استفاده باشد را انتخاب کنند. رنگ سال ۲۰۱۷ پنتون ترکیب رنگ یاسی و بنفش است رنگ انتخاب شده به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ پانتون رنگ یاسی و بنفش هستند که نشان از متانت و آرامش می باشند آنچه باید بدانیم این است که هر رنگی معانی ذاتی و سمبلیک مختص به خود را دارد.

رنگ دکوراسیون سال

بنفش گل شاه پسند که امروز در شبکه های اجتماعی اعلام شده به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ و ترکیب دو رنگ آبی و صورتی که هر دو نشان از متانت و آرامش می باشد.

رنگ یاسی و بنفش به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ انتخاب شد.
موسسه رنگ پیتون برای سال ۲۰۱۷ ترکیب رنگ یاسی و بنفش را انتخاب کرده است.

پورتال رنگی _ رنگ سال ۲۰۱۷ را می پسندید؟
منبع: بیتوته

5

Please Login to comment
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
عسل

عالیه

Anonymous

این یاسی هست الان؟؟

starlight

افتضاحهههههه

Anonymous

خیلی زشته

Anonymous

سلام عاااااااااااااااااااااااالیه ، من عاشق رنگ یاسی بودمو هستم ، خیییییلی زیباس :) ، نمیدونستم نشان از متانت و آرامشه ، چقده قشنگ ..