اصول ست کردن رنگ ها با رنگ قهوه ای در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

اصول ست کردن رنگ ها با رنگ قهوه ای در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی دارای اصول و اساسی است که اگر آنها را رعایت کنید زیباترین طراحی در دکوراسیون را خواهید داشت. یکی از این اصول ست کردن رنگ ها با هم است.

رنگ قهوه ای شاید به نظر شما در دکوراسیون داخلی یک رنگ بی روح و کسل کننده باشد اما شما با ترکیب رنگی های زیبایی می توانید یک دکوراسیون داخلی زیبا با رنگ قهوه ای بچینید.

با رنگ قهوه ای دکوراسیون داخلی خانه تان را پر زرق و برق کنید!!

اغلب اوقات از رنگ قهوه‎ای به عنوان چیزی که زرق و برق ندارد و کسل کننده است یاد می‎شود. ولی در عوض این برچسب زدن‎ها می توانید ترکیب رنگ های زیبایی با رنگ قهوه ای برای دکوراسیون داخلی خانه تان درست کنید. گرم تر از رنگ مشکلی یا خاکستری زغال سنگی، رنگ‎های قهوه‎ای عمیقی هستند که غنی، دراماتیک و احاطه کننده می‎باشند.

رنگ قهوه‎ای همیشه زمانی که با سفید به کار گرفته می‎شوند کنتراست دوست داشتنی به وجود می‎آورند. تخته‎ی بلند کنار دیوار این حمام ترکیب موفقی با رنگ شکلاتی قهوه‎ای بالای آن بوجود آورده است و  این دو باعث افزایش حس و حال محیط شده‎اند. بدون استفاده از رنگ سفید در دیوار، این حمام تاریک به نظر می‎آمد ولی با آن رنگ گردویی که خودنمایی می‎کند یک نوع نقطه‎ی کانونی و توجه به وجود آمده است.

رنگ قهوه ای در دکوراسیون داخلی

زمانی که پاییز می‎شود طبیعت نمایش شفافی از رنگ‎ها را به نمایش می‎گذارد. توجهی به رنگ‎های نارنجی، زرد و قهوه‎ای گرم کنید و در سراسر فضای خانه‎ی خود از آن‎ها استفاده کنید. یک مبل قهوه‎ای انتخاب خوبی به عنوان مبلمان چوبی است. تزئین آن با کارهای هنری، استفاده از بالشت‎های رنگین، یا رنگ‎های دکوری به رنگ‎های خردلی، کهربایی باعث شده است انرژی در فضای این خانه جاری باشد.

ققهوه‎ای و فیروزه ای برای یکدیگر ساخته شده‎اند چون رنگ خنک فیروزه ای به رنگ‎های قهوه‎ای موجود در میز و صندلی چوبی هارمونی می‎بخشد. استفاده‎ آبی فیروزه ای برای روکش‎های صندلی‎های اتاق نشیمن و گلدان‎های دکوری باعث شده است یک حس مدرن بودن به این میز و صندلی سنتی اضافه شود.

رنگ‎های آرام بخش آبی و صورتی به خوبی اتاق نشیمن را آراسته کرده‎اند و یک غلظت خوبی از رنگ قهوه‎ای که این دو رنگ را در بر گرفته است و یک حس غنی به فضا می‎دهد. رنگ‎های آبی و صورتی روشن هرگز زمانی که پارچه‎ها یا مبلمان چوبی قهوه‎ای در نزدیکی آن هستند، بچه گانه به نظر نمی‎آیند.

رنگ‎های سبز و آبی روشن، رنگ‎های خنک تری هستند که با گرمای رنگ قهوه‎ای کنتراست ایجاد کرده و به این اتاق خانوادگی انرژی می‎دهند. استفاده از مبل‎های شکل دار، پنل‎های پنجره و بالشت‎های رنگین در میان این رنگ‎ها باعث شادابی فضا شده است. برای کنتراست بیشتر در کنار آن‎هایک مبل قهوه‎ای رنگ را نیز قرار دهید.

در هر اتاقی که دارای یک پلت رنگی گرم مانند رنگ‎های خاکستری مایل به قهوه‎ای و رنگ‎های قهوه‎ای نیمه روشن است می توانید یک رنگ مکمل زیبا برای آن انتخاب کنید. استفاده از تابلوی گیاهی بزرگ زرد رنگ و بالشت‎های زرد روشن یا خردلی در یک پس زمینه‎ خنثی در این اتاق نشیمن شیک باعت شده است ترکیبی از فضای سنتی و مدرن بوجود آید.

کابینت چوبی دارای رنگ تیره به همراه دیوارهای ارغوانی رنگ باعث برجسته سازی فضای نمایشی وار حمام می‎شود. عمق این دو رنگ عمیق به همراه یکدیگر باعث غنی سازی فضا شده است و یک نوع حس مدرن بودن در فضا القا کرده است.

استفاده‎ی حساب شده از لایه‎هایی از پارچه‎های کتانی به رنگ روشن و مبلمان به رنگ قهوه‎ای قرمز در کنار کارهای دیواری قهوه‎ای باعث شده است یک اتاق نشیمن زنده به وجود آید. نور طبیعی و سفید کمک به روشن سازی محیط برای ایجاد یک فضای بی نقص می‎کند که در آن فرش سنتی و وسایل تزئینی هنری دیده می‎شود.

برچسب ها

Please Login to comment