جزییات روانکاوی شدن نیکی کریمی از زبان خودش!

روانشناسی و موفقیت ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ یک دیدگاه

جزییات روانکاوی شدن نیکی کریمی از زبان خودش!

نیکی کریمی یکی از بازیگران و کارگردانان با اخلاق کشورمان است که در سن ۴۵ سالگی هنوز زیبایی و سلامت اش را حفظ کرده است و برای بسیاری از افراد طرفدارش سئوال است که راز ماندگاری زیبایی و سلامت او در چیست؟؛ او به تازگی در مورد زندگی شخصی اش و در باره اهمیت دادن به سلامت روان صحبت هایی داشته است که متن حرفهای او را در ادامه می توانید بخوانید. پورتال رنگی برای تمام هنرمندان کشورمان از جمله خانم نیکی کریمی آرزوی سلامت و موفقیت های روزافزون دارد.

جزییات روانکاوی شدن نیکی کریمی از زبان خودش!

نظر نیکی کریمی در مورد اهمیت دادن به سلامت روان

نیکی کریمی که با ستاد خبری جشنواره فیلم سلامت گفتگو می کرد، افزود: سلامت روان موجب می شود در مواجهه با مشکلات کنترل بیشتری داشته باشیم و راحت تر از پس مشکلات برآییم و در نتیجه راحت تر زندگی کنیم. من از سال ها قبل درباره سلامت روان کتاب خوانده ام، به روانکاور مراجعه کرده ام، روانکاوی شدم و درباره ابعاد سلامت روان اطلاعات کسب کردم.

نیکی کریمی با اشاره به اینکه چربی ، نمک و شکر در رژیم غذایی اش جایی ندارد، گفت: من فقط هفته ای یک بار گوشت می خورم و سالهاست سوسیس و کالباس مصرف نکرده ام.

وی از مردم خواست درباره سلامت جسم و جان خود آگاهی کسب کنند، مطالعه نمایند و درباره موضوعات مختلف سلامت شان در اینترنت مطلب سرچ کرده و به آگاهی خود بیفزایند و تا می توانند سبزی و میوه مصرف کنند.

پورتال رنگی _ جزییات روانکاوی شدن نیکی کریمی از زبان خودش!

منبع: سیمرغ

1

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
مهسا

این که شما نوشتید کلیات بود نه جزئیات! جزئیات یعنی اینکه کسی وارد ریز مسائل و خاطرات و اتفاقات روانکاوی شدن بشود.