روشی ویژه برای شفافیت پوست

پزشکی و سلامت2 ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

روشی ویژه برای شفافیت پوست

شفافیت پوست یکی از دلخواسته خانمها است که معمولا در تلاش هستد تا به هر وسیله ای به آن برسند. در این مطلب از دلنگاره روش استفاده از عسل را برای این هدف شما مورد معرفی قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار گیرد. در ادامه همراه ما باشید.

روشی ویژه برای شفافیت پوست

اگر پوست زیبایی می خواهید صورت تان را با عسل بشویید

عسل ماده‌ای معجزه‌‌آسا و پر خاصیت  است که می‌تواند پوست را شفاف، درخشان و شاداب کند و مشکلات پوستی را برطرف کند.

به گزارش سیمرغ داشتن پوستی زیبا، شفاف و صاف آرزوی هر فردی است و داشتن چنین پوستی راحت نیست. راه‌حل مشکل بسیاری از زنان که مدام از مشکلات پوستی همچون آکنه رنج می‌برند عسل است. آن‌ها باید به‌ جای صابون صورتشان را با عسل بشویند. متخصصان زیبایی نیز خواص معجزه‌ آسای عسل را بر پوست تایید می‌کنند. شوینده‌های صورت همچون صابون و شامپو بدن به علت داشتن مواد شیمیایی می‌تواند پوست را خشک کند و به آن آسیب برساند. برخلاف شوینده‌های شیمیایی، عسل که سرشار از آنتی‌اکسیدان است، می‌تواند به‌راحتی ناخالصی‌های پوست را برطرف و میزان PH بدن را تنظیم کند.

اما چطور می‌توانیم صورتمان را با عسل بشوییم؟

برای این کار می‌توانید یک شیشه عسل را در سرویس بهداشتی خود قرار دهید و هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوید یک قاشق سوپ‌خوری عسل را با کمی آب ترکیب کنید تا کمی رقیق شود و آن را به صورت خود بمالید و ۱ تا ۲ دقیقه صبر کنید سپس صورتتان را با آب خالی بشویید. اگر عجله ندارید می‌توانید ۱۰ تا ۲۰ دقیقه آن را بر روی پوست خود بگذارید. بعد از شست‌ و شو با آب آن را خشک کنید و اگر خواستید به آن نرم‌ کننده بزنید. همین کار را می‌توانید در عصر نیز انجام دهید. بعد از یک هفته اثر معجزه‌آسای آن را مشاهده خواهید کرد و دیگر اثری از آکنه و جوش نخواهد بود.

 

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of