روش انتخاب گلدان مناسب برای دکوراسیون منزل

دکوراسیون داخلی ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

روش انتخاب گلدان مناسب برای دکوراسیون منزل

قرار دادن گلدان های گل در خانه به دکوراسیون منزل شما طراوت و شادابی می بخشد. برای انتخاب گلدان مناسب نکاتی هست که اگر آنها را در نظر بگیرید زیبایی منزلتان دو چندان می شود. مثل انتخاب گلدانی که با رنگ کاغذ دیواری ها هماهنگ و یا متضاد آن باشد. بعضی گلدان ها بنا به فضایی که در آن قرار می گیرند باید کوچک یا بزرگ، و دارای گل های کوتاه و یا بلند باشند. در این مطلب می خواهیم بدانیم کدام گلدان مناسب کدام یک از فضاهای داخل منزل است.

گلدان مناسب برای اتاق خواب

انتخاب گلدان مناسب برای فضای ورودی و راهرو

ورودی ها بهترین و مهم ترین جا برای قرار دادن گلدان های شما هستند، گلدان شما می تواند روی جا کفشی یا کنسول شما قرار بگیرد یک گلدان متوسط با گل های پر و چند رنگ زیبایی خاصی به فضای ورودی شما می بخشد.

انتخاب گلدان مناسب

انتخاب گلدان مناسب برای نشیمن

اگر میز جلو مبلی شما کوچک است پس خرید گلدان را برای آن را فراموش کنید! یک گلدان متناسب برای میز جلو مبلی خود تهیه کنید؛ یک گلدان با ارتفاع متوسط و گل های بلند یا کوتاه با توجه به سلیقه خود. برای کنج فضای نشیمن شما گلدان های بلند با گل های بلند بسیار مناسب است.

گلدان مناسب برای اتاق پذیرایی

انتخاب گلدان مناسب برای آشپزخانه

گلدان آشپزخانه را بزرگ در نظر بگیرید و برایش کنجی را محیا کنید، یک گلدان شیشه ای بزرگ با گل های بلند به خوبی فضای آشپزخانه ی شما را دگرگون می کند.

گلدان مناسب برای آشپزخانه

انتخاب گلدان مناسب برای غذاخوری

برای میزهای غذاخوری گلدان و گل های بلند اصلا توصیه نمی شود. گلدان های کوچک و با فاصله از هم به همراه گل های پر کوتاه یا تک شاخه برای میز غذا ی شما بسیار مناسب اند. نکته مهم دیگر این موضوع است که میز شام بخصوص غذاهای ایرانی به اندازه ی کافی شلوغ است پس گلدان های بزرگ و پر زیبایی بخش این فضا نخواهند بود.

انتخاب گلدان

انتخاب گلدان مناسب برای اتاق خواب

اگر فضای اتاق شما نسبتا خلوت است پس از یک گلدان بزرگ با گل های پر استفاده کنید، در غیر این صورت گل های ساده و تک شاخه و کوتاه تر با گلدان کوچک برای فضای اتاق خواب شما مناسب تر است، اگر به عطر گل ها آلرژی خاصی ندارید برای فضای اتاق خواب خود از گل های عطری استفاده کنید و فضای رمانتیک تری بسازید.

گلدان مناسب

گلدان مناسب برای سرویس بهداشتی

از گلدان های کوچک برای تزئین سرویس بهداشتی خود استفاده کنید و اگر هنوز در حال طراحی فضای داخلی خود هستید از طراح خود بخواهید که برای این فضای شما گل و گلدان هم تعبیه کند.

گلدان مناسب برای اتاق نشیمن

منبع : bartarinha.ir

Please Login to comment