روش های اشتباه شستشوی صورت

آرایش و زیبایی 02 آبان 1394 بدون دیدگاه

روش های اشتباه شستشوی صورت

شما ممکن است فکر کنید که عمل شستشوی صورت کار بسیار آسانی است، اما گاهی امکان دارد در انجام این کار چیزهایی را به صورت نادرست انجام دهید. ببینید آیا شما در هنگام تمیز کردن پوست صورت تان این اشتباهات را انجام می دهید؟
بنابراین ما در اینجا اشتباهاتی که ممکن است شما هم در هنگام شستشوی پوست صورت تان مرتکب آن شوید را به اختصار بیان می کنیم:

باقی ماندن آرایش بر روی پوست صورت

شما نمی توانید تنها با انجام عمل شستشو با آب تمام مواد آرایشی را از روی پوستتان پاک کنید. بلکه باید علاوه بر شستشو با آب از پاک کننده آرایشی نیز استفاده نمایید. علاوه بر مواد آرایشی موجود روی پوست، آلودگی هوا هم شما را ملزم می کند تا تنها از آب برای شستشوی صورت تان استفاده نکنید..

روش های اشتباه شستشوی صورت

روش های اشتباه شستشوی صورت

استفاده از یک پاک کننده نامناسب

شما نباید از یک پاک کننده به دلیل قیمت پایین آن یا فقط بدلیل رضایتمندی دیگران از آن محصول، استفاده کنید. هر پاک کننده برای یک نوع پوست مناسب است. بنابراین بهتر است به یک متخصص پوست مراجعه کرده و از پاک کننده توصیه شده و مناسب با نوع پوستت ان استفاده نمایید.

پاک کردن صورت با پوست خشک

عمل پاک کردن پوست را با صورت خیس و مرطوب شروع کنید؛ ماده پاک کننده را بر روی پوست خشک قرار ندهید، بسیار بهتر است باید ابتدا پوستتان را مرطوب کنید. در این صورت پاک کننده شانس بیشتری برای پاک کردن پوست صورت تان دارد.

فقط شستشو در هنگام شب

شستشوی پوست صورت با پاک کننده را در هنگام صبح نیز فراموش نکنید. البته به میزان رطوبت پوستتان هم توجه داشته باشید. اگر پوست شما خشک باشد استفاده زیاد از مواد پاک کننده باعث خشکی بیشتر و آسیب دیدن پوست تان می شود.

پورتال رنگی – روش های اشتباه شستشوی صورت
مطلب ویژه تاروت رنگی – مترجم: الهه تدین

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of