روش های اعجاب انگیز تسخیر قلب همسر

زناشویی ۰۳ آبان ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

روش های اعجاب انگیز تسخیر قلب همسر

جهت تسخیر قلب همسرتان او را با القاب نیکو صدا بزنید

بهتر است صدا زدن همسر با عناوین و القابی صورت گیرد که بیشتر دوست دارد. برخی مواقع بعضی از ما در صحبت های روزانه اصلا نام همسرمان را به زبان نمی آوریم، دقت کنید که استفاده از کلماتی مانند عزیزم، جانم و …. می تواند محبت بین شما را افزایش دهد.
 

اگر دوست دارید قلب همسرتان مال شما باشد از او استقبال کنید و به بدرقه وی بروید

قبل از همسرتان به او سلام کنید، به استقبال وی بروید و با وی دست دهید و او را بغل کنید. همچنین زمان بیرون رفتن از منزل، او را بدرقه کنید. این کار باعث افزایش صفا و صمیمیت در ارتباط شما می شود.
 

آراستگی شما محبت بیشتری از همسرتان دریافت می کند؛ آراسته باشید و محبت کنید

وقتی همسرتان در منزل است آراسته باشید و لباس هایی زیبا بپوشید. از عطر و اسپری خوشبوکننده نیز استفاده کنید. و البته آگاه باشید که اساس یک زندگی پایدار، محبت است. رفتار، گفتار و تمام اعمال همسران در افزایش و کاهش محبت تاثیرگذار است؛ بنابراین مواظب رفتار و گفتار خود باشید. نگارش دست نوشته های پرمهر و محبت، اثرات مثبتی در افزایش محبت و گرم تر شدن کانون خانواده تان دارد. فراموش نکنید که که محبت باید به زبان آورده شود و به این صورت، منجر به افزایش محبوبیت می شود. در کنار همه این موارد به آراستگی خود توجه ویژه داشته باشید!

روش های اعجاب انگیز تسخیر قلب همسر

روش های اعجاب انگیز تسخیر قلب همسر

 

نیاز ها و علایق همسرتان را شناسایی کنید تا قلبش را تسخیر کنید

لیستی از علایق و نیازهای همسرتان آماده کنید با این عمل به راحتی قلب همسرتان را تصاحب می کنید، چرا که اکثر افراد به علایق و نیاز هایشان وابسته هستند. فراموش نکنید که در نظر گرفتن علایق و نیازهای منطقی همسر و تلاش برای رفع آن ها محبت بین شما را افزایش خواهد داد.
 

صداقت رمز تصاحب قلب همسر است

در هر نوع رابطه و به خصوص در رابطه زوجی ایجاد اعتماد یکی از پایه های اصلی محسوب می شود؛ چرا که صداقت در گفتار و عدالت در رفتار، تاثیر مهمی در اعتمادسازی در روابط زوجین دارد.
 

در همسرتان ابراز احساسات تقویت کنید

به احساسات همسرتان جواب مناسب و منطقی دهید و با صمیمیت، به همسرتان در ابراز احساساتش کمک کنید. صمیمیت و همدلی به این معنی است که خودتان را در موقعیت همسرتان قرار دهید و احساسات وی را درک کنید و بفهمید و در آن احساسات، با او مشارکت داشته باشید. با این کار پیوندی بر مبنای اعتماد بین شما و همسرتان ایجاد خواهد شد.

پورتال رنگی – روش های اعجاب انگیز تسخیر قلب همسر

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !