روش های درمان انواع خال گوشتی

telegram

روش های درمان انواع خال گوشتی

یکی از مشکلاتی که ممکن است برخی از شما هم با آن درگیر باشید وجود خال گوشتی است که در این مطلب از دلنگاره ضمن معرفی انواع این خالها سعی کرده ایم به روشهای درمانی آنها نیز اشاره کنیم.

روش های درمان انواع خال گوشتی

خال های گوشتی را چگونه می توانیم برطرف کنیم بهترین راه حل های درمانی برای رفع این نوع خال ها کدامند روش های مراقبتی و درمانی برای زایده های گوشتی مختلف در بدن کدامندچرا نباید آن ها را دستکاری کنیم

زایده های گوشتی (Skin Tags) معمولا ژنتیکی هستند و به همین دلیل بیشتر افرادی که با این زایده ها مشکل دارند، خانواده شان را سرزنش می کنند.

در هر صورت فقط شما نیستید که چنین مشکلی دارید، چون یک چهارم مردم با این زایده های گوشتی مواجه می شوند و این مساله به خصوص بعد از ۵۰ سالگی بیشتر رایج می شود.

افرادی که زایده گوشتی دارند، حتما روش های مختلفی را در اینترنت برای برداشتن این زایده ها دیده اند، اما متخصصان توصیه می کنند که به هیچ وجه نباید سراغ چنین روش های غیراستاندارد و غیرپزشکی ای بروید، چون خطر زخم شدن یا بروز عفونت با این کارها خیلی بالا می رود.

خبر خوب این است که این زایده های گوشتی به راحتی قابل حذف هستند. متخصصان پوست می توانند با ایجاد بی حسی موضعی و برش سریع با استفاده از وسایل تخصصی پزشکی، این کار را به خوبی انجام دهند. منجمد کردن یا داغ کردن زایده های گوشتی هم روش رایج دیگری است که برای از بین بردن آن ها استفاده می شود.

عوارض ناشی از هر کدام از این روش ها فوق العاده محدود است و فرد می تواند بلافاصله به فعالیت های عادی خود برگردند. معمولا این زایده های گوشتی دوباره رشد نمی کنند، اما همیشه این احتمال وجود دارد که زایده های گوشتی جدید در نقاط دیگر بدن شکل بگیرند و بروز پیدا کنند. البته اگر زایده های گوشتی شما را آزار نمی دهند، بهتر است که برداشتن آن ها را فراموش کنید.

 

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !

اطلاع از
wpDiscuz