حضور ریوالدو در فیلم « من سالوادور نیستم »

ورزش ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

حضور ریوالدو در فیلم « من سالوادور نیستم »

این مطلب از دلنگاره را اختصاص داده ایم به دنیای هنر و سراغ تازه ترین ساخته های رضا عطاران رفته ایم. فیلم «من سالوادور نیستم» جدیدترین اثر عطاران است که گویا اکران آن با مهمانی ویژه همراه است. با جزئیات این خبر همراه ما باشید.

حضور ریوالدو در فیلم « من سالوادور نیستم »

حبیب اسماعیلی مدیر رسانه فیلمسازان گفت: با توجه به حضور ریوالدو(Rivaldo) در فیلم «من سالوادور نیستم» از طریق مسئول تولید فیلم در برزیل پیگیر حضور ریوالدو در کشورمان هستیم تا همزمان با اکران، برنامه هایی را داشته باشیم.

وی ادامه داد: ریوالدو با گروه سازنده فیلم بویژه رضا عطاران به عنوان بازیگر مقابلش همکاری خیلی خوبی داشت و نوع رفتار حرفه‌ایش بسیار قابل توجه بود. این حضور همزمان با سالروز تولدش شده بود و عوامل فیلم در سر صحنه تولدی را برایش برگزار و به نوعی او را غافلگیر کردند.

اکران «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی به عنوان اولین فیلم نوروزی از امروز-چهارشنبه- در ۳۰ سینمای تهران آغاز شده و بزودی در ۵۰ سینمای شهرهای مختلف به روی پرده می رود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: ناصر و خانواده‌اش به سفری سیاحتی به برزیل دعوت می‌شوند، آنجل دختری برزیلی او را با نامزد سابق خود اشتباه گرفته است و…

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !