اعلام زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور

اخبار و حوادث ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

اعلام زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور

کارشناسی ارشد یکی از مقاطع تحصیلی در ایران است که دارای متقاضی زیادی است و در دانشگاههای مختلف از جمله دولتی، آزاد، پیام نور و… دانشجو می پذیرد و البته در رشته های مختلف. دانشگاه پیام نور برای زمان ثبت نام متقاضیانش اعلام فرخوان کرده است که در ادامه می توانید چزییات این خبر را بخوانید.

اعلام زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور  (۲)

مجید ابراهیمی معاون سنجش و ارزشیابی دانشگاه پیام نور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛با اشاره به زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد اظهار داشت: ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان از ۲۰ لغایت ۲۵ شهریور ماه صورت می گیرد .

وی یاد آور شد: کلیه پذیرفته شدگان در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می توانند در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه گلستان نسبت به ثبت نام به صورت غیر حضوری اقدام کنند.

ابراهیمی عنوان کرد: دانشجویان پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند.

۶- وی گفت: امکان تقاضای مهمان از تاریخ ۲۱/۰۶/۹۵ لغایت ۲۷/۰۶/۹۵ در سامانه آموزشی گلستان و برای نیمسال اول ۹۶/۹۵ فراهم است.

پورتال رنگی _ اعلام زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور

منبع: باشگاه خبرگاران جوان

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !