زنی که از راننده خواسته بود در جایی بجز ایستگاه اتوبوس بایستد به راننده اتوبوس سیلی زد!

اجتماعی , بین الملل , خبری ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

لحظات غیرقابل باوری بود وقتی که یک زن خوش لباس به راننده اتوبوس توگوشی زد، چون وقتی از او خواسته بود که در جایی بجز ایستگاه اتوبوس بایستد قبول نکرده بود.

زن خوش لباس مکزیکی راننده اتوبوس را بخاطر نگه نداشتن ماشین کتک زد !

دوربین های داخل اتوبوس نشان می دهند که راننده از او به آرامی خواسته بود تا چند لحظه صبر کند تا از میدان عبور کند اما این زن بجای صبر برای توقف بجا ، به جلوی اتوبوس آمده و پول کرایه راننده را از پنجره بیرون انداخته و به او سیلی زده است و درگیر شده است.

در این ویدیو زنی که پشت سر آنها نشسته است نسبت به رفتار آن زن قبل از درگیر شدن و بعد از آن بی تفاوت است.

راننده آرامش خود را حفظ می کند و به او می گوید که اگر آنجا نگه می داشته پارک دوبل محسوب می شده و سعی می کند او را قانع کند اما نمی تواند. سپس به او می گوید که پولی را که از پنجره بیرون انداخته بپردازد اما در جواب فقط توهین می شنود.

این اتفاق در غرب مکزیک اتفاق افتاده (در ساعت ۹ روز ۲۴ می) ، همانجایی که رقص مکزیکی معروفی دارد. زن مورد بحث، لباسی به تن داشته که بنظر می رسد در حال رفتن به کار بوده است.

پلیس این شهر بیان کرده که شکایتی از طرف این راننده اعلام شده اما درنهایت منصرف شده چون برای تکمیل فرم زمان زیادی صرف می شده است. بعد از یک نسخه از فیلمی که بازدیدهای میلیونی از آن شده بود راافسر  پلیس هم دید، از او خواست تا شکایت کند زیرا جرم کاملا مشخص شده است. مردم روی فیس بوک نظرات مختلفی داده بودند.

زن مورد بحث نیز شناسایی شده است و اگر راننده از او شکایت کند، جریمه خواهد شد.

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !