چرا خانمهای بدون آرایش از نظر آقایان زیباترند؟

روانشناسی و موفقیت ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

چرا خانمهای بدون آرایش از نظر آقایان زیباترند؟

حتما شما هم دیده اید که اکثر اقایان خانمهایی را دوست دارند که آرایش ندارند یا آرایشی کم دارند و ممکن است برای شما هم سئوال شده باشد چرا آقایان اینگونه خانمها را می پسندند؟
این علاقه مردان در یک دانشگاه انگلیسی مورد آزمایش قرار گرفته است که در ادامه جزئیات ان را می خوانید.

علت زیبایی بدون ارایش خانمها از نظر آقایان

در این مطالعه، عکس زنان قبل از آرایش و بعد از آرایش به مردان نشان داده شد و مردان هم عکس بدون آرایش زنان را جذاب تر عنوان کرده بودند. آرایش خانمها دلایل زیادی می تواند داشته باشد اما باید بدانید بدون آرایش زیباتر و دلپسندتر هستید.
و بدانید که اگر آرایش کم داشته باشید و یا اصلا آرایش نداشته باشد موارد زیر در انتظار شما است:
اعتماد به نفس تان بیشتر می شود و همین عامل هم شما را جذابتر می کند.
احساس صمیمیت شما و طرف مقابل تان بیشتر می شود.
آرایش کم و یا آرایش نکردن شما باعث فروتنی شما می شود و شما فروتن دیده می شود چرا که بنا به نظر دکتر محقق روانشناسی Alex Jones مردان می گویند خانمی که وقت کمتری را صرف جلوه دادن خود می کند احتمالا از خودخواهی کمتری برخوردار است.
مردان جذب زیبایی طبیعی شما می شوند چرا که رنگ های طبیعی صورت شما را دوست دارند.
خانمهایی که بدون آرایش و بدون هراس از دیده شدن لک و سایر ایرادات صورت شان در جمع حاضر می شوند نماد پر تحمل بودن و صبور بودن هستند و از دید مردان می توانند در برابر مشکلات مقاومت کنند.

علت زیبایی خانمهای بدون ارایش

از نظر Craig Malkin آقایان با خانمهای بدون آرایش ارتباطی راحت تر دارند.
آرایش کردن باعث می شود دیگران از نقاط مثبت شخصیت و رفتار شما دور شده و متوجه نوع آرایش تان شوند؛ پس درخشش شخصیت تان را زیر آرایش صورتتان مخفی نکنید.
محقق روانشناس دکتر رابرت بوریس از دانشگاه Northumbria انگلیس می گوید آرایش غلیظ در وهله اول باعث می شود زنان از نظر جنسی مورد قضاوت قرار گیرند و بنا بر این مطالعه نظر می رسد زنان با آرایش خیلی کم، نجیب تر به نظر می رسند.
نکته مهم: مردان به دنبال شریک زندگی برای طول عمرشان هستند و خوب است که بدانید سادگی و دوری از آرایش شما را به این هدف آقایان می رساند و می توانید زندگی زناشویی بی نظیری داشته باشید.

پورتال رنگی _ چرا خانمهای بدون آرایش از نظر آقایان زیباترند؟
منبع: میهن فال

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of