ست گردنبند با تیشرت و لباس مجلسی

نکات مد و پوشاک 13 شهریور 1395 یک دیدگاه

ست گردنبند با تیشرت و لباس مجلسی

در زمانی که ی خواهیم جواهر بخریم و یا جواهر قبلی مان را با لباس مان ست کنیم می بایست به فرم صورت و بلندی گردن توجه داشته باشیم به عبارتی انتخاب جواهرات براساس فرم صورت یکی از نکات مهمی است که باید به آن توجه داشت.

اصول انتخاب زیورآلات متناسب با فرم صورت و گردن

تنوع د‌ر طرح و رنگ زیورآلات آنقد‌ر زیاد‌ است که گاهی انتخاب را با همه زیبایی‌هایش سخت می‌کند‌. اما همیشه یک راه ساد‌ه برای رسید‌ن به انتخاب بهتر د‌ر میان این همه طرح و نقش وجود‌ د‌ارد‌؛ البته قبل از آنکه ظرافت و زیبایی آنها شما را مبهوت کند‌! قبل از انتخاب، تناسب و هماهنگی را د‌ر نظر بگیرید‌، مثلا اینکه انواع و اقسام گرد‌ن‌ آویزهای بلند‌ یا کوتاه برای کد‌ام چهره ها مناسب تر است یا حتی اینکه گوشواره‌های آویزی با چه چهره‌ای سازگارتر است. حالا این شما و این هم پیشنهاد‌های ما البته با د‌ر نظر گرفتن راز تناسب‌ها.

گردنبند برای گردن بلند‌ها

اولین اصل انتخاب گردنبند را به خانمهای قد بلند اختصاص می دهیم، خانمهایی که اصولا دارای گردن های بلند هستند باید به سمت گردنبند های کیپ بروند، همین انتخاب ساده شما را متمایز نسبت به دیگران می کند.

دومین اصل را به خانمهای با ظاهر ساده اختصاص می دهیم، برای این دسته از خانمها بهترین انتخاب در بخش جواهرات گردنبند ها و یا گوشواره های شلوغ است تا در کنار لباس های ساده و یک رنگ زیبایی جواهرات به خوبی دیده شوند. اما اگر شما از آن دست از آدمهایی هستید که لباس های رنگارنگ را انتخاب میکنید به سراغ گردنبند و گوشواره شلوغ نروید، دلیل این امر هم بسیار ساده است چون گردنبند شما در بین لباس رنگارنگ شما گم می شود.

جواهرات تنها نیازهایی نیست که یک خانم برای زیبایی ظاهرش به آن احتیاج دارد ولی قبول کنید که انتخاب جواهرات زیبا و استفاده درست‌ از آنها در کنار لباس‌های متناسب واقعاً تیپ و ظاهر شما را متفاوت می‌کند. مثلاً ست‌کردن لباس مجلسی با گردنبند مورد نیازش همه چیز را کامل می‌کند و شما را آماده می‌کند برای رفتن به یک مهمانی خاص و درخشیدن در آن جمع.

انتخاب گردنبند با توجه به اندازه گردن، فرم بالاتنه و مدل لباس‌مان باید صورت گیرد در غیر این صورت به جای این‌که گردنبندمان زیبا به نظر برسد، کل لباس و اندام‌مان نامتناسب به چشم می‌آید. مثلاً اگر بالاتنه چاق و گردن کوتاهی دارید باید از جواهرات یا بدلیجات کوچک‌تری انتخاب کنید بعضی از افراد چاق زیرگردن‌شان چین نیز دارد که اگر گردنبندهای بزرگ و نامناسب بپوشند، ظاهری خوب پیدا نمی‌کنند. اما اگر گردن کشیده و بالاتنه مناسب یا لاغر دارید در انتخاب گردنبند گزینه‌های بیشتری دارید.

حالا قصد داریم روشی برای ست کردن انواع گردنبندها با تی‌شرت‌ها و لباس مجلسی‌های‌تان را با شما مطرح کنیم. راستش فکر کردیم و دیدیم این روزها که ست‌کردن همه چیز باهم مد شده است پس چرا گردنبند و لباس‌مان با هم ست نباشد؟

 ست گردنبند با تیشرت و لباس مجلسی (2) ست گردنبند با تیشرت و لباس مجلسی (3) ست گردنبند با تیشرت و لباس مجلسی (4) ست گردنبند با تیشرت و لباس مجلسی (5) ست گردنبند با تیشرت و لباس مجلسی (6) ست گردنبند با تیشرت و لباس مجلسی (7) ست گردنبند با تیشرت و لباس مجلسی (8) ست گردنبند با تیشرت و لباس مجلسی (9) ست گردنبند با تیشرت و لباس مجلسی (10)

پورتال رنگی _ ست گردنبند با تیشرت و لباس مجلسی

منبع: مدانلاین – جواهر لوکس

1
دیدگاه بگذارید

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
دلارام

مردم برام دعا کنین…
کنکور دارم…!