سرنخ های جدید از قتل مرد جوان جویای کار در تهران

اخبار و حوادث ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

در پست قبلی خبری دل نگاره مبنی بر رازگشایی از معمای ناپدید شدن مرموز مرد جوان کارگر در تهران خبر یافتن جسد مرد جوان جویای کار در بهشت زهرا (س) تهران داده شد. حال شما را به جدیدترین خبر در این باره دعوت می کنیم.

پرونده مرگ مشکوک مرد جویای کار، با اعترافات تنها مظنون پرونده وارد مرحله تازه‌ ای شد. متهم مدعی است مرد جوان در خواب فوت شده و او به‌ خاطر ترس جسد را در جاجرود رها کرده است.

تحقیقات جنایی در این پرونده از اوایل مرداد امسال و به‌دنبال ناپدید شدن مرموز مرد جوانی آغاز شد.

همسر این مرد در تحقیقات گفت: شوهرم چندی قبل برای کار به تهران آمد و به طرز مرموزی ناپدید شد. پس از این شکایت تحقیقات در این باره آغاز شد و ماموران متوجه شدند، کیانوش آخرین بار با مردی به نام اکبر ملاقات داشته است.

اکبر دستگیر شد و در بازجویی‌ ها گفت: با کیانوش در خیابان آشنا شدم و او از من خواست اگر کسی را پیدا کردم که دنبال کارگر است، او را معرفی کنم. دیگر از سرنوشت او خبر ندارم. در ادامه با بررسی جسد‌ های ناشناس پیدا شده در تهران مشخص شد، چندی قبل جسد کیانوش در اطراف تهران کشف و در بهشت زهرا (س) دفن شده است. در ادامه ماموران تحقیقات را روی اکبر متمرکز کرده و دریافتند، اکبر چند بار پسر جوان را به خانه‌ اش برده و همسرش کیانوش را دیده بود.

بررسی سابقه اکبر نیز نشان داد، او مجرمی سابقه‌ دار است و در پرونده آزار و اذیتی نیز به عنوان متهم احضار شده بود.

متهم دیروز توسط قاضی سجاد منافی‌ آذر، بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی مورد تحقیق قرار گرفت که قفل سکوت خود را شکست و گفت: کیانوش چند روز در خانه‌ ام اقامت داشت. یک روز صبح وقتی به اتاقش رفتم، متوجه شدم جان باخته است. از ترس جسد را به جاده جاجرود برده و آنجا رها کردم.

پس از این اعترافات، متهم با دستور بازپرس جنایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. بازپرس به پزشکان جنایی ماموریت داد، علت دقیق مرگ کیانوش را مشخص کنند.

 

منبع: روزنامه جام جم

Please Login to comment