سفید کردن دندان ها با پوست گردو

پزشکی و سلامت5 ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

سفید کردن دندان ها با پوست گردو

سفید کردن دندان ها با پوست گردو : دندان های ما ضمن اینکه به ما در خوردن غذا کمک می کنند، در زیبایی چهره ما هم نقش مهمی دارند و به همین خاطر است که اغلب افراد به فکر زیبایی دندان هایشان هستند و انواع روشهای پزشکی و غیر پزشکی را در این راستا به کار می گیرند. ما در این مطلب برای شما روشی را برای رفع زردی دندان ها به کار می گیریم که نیازی به هزینه کردن ندارد و به روشی کاملا طبیعی صورت می گیرد. کافی است فقط پوست گردو در اختیار داشته باشید.
شما با استفاده از پوست گردو می توانید دندان هایی درخشان داشته باشید و جالب این است که فقط در عرض ۵ دقیقه می توانید به این هدف خود دست یابید.

روش رفع زردی دندان با پوست گردو

برای انجام این کار به یک گردو تازه نیاز دارید. پوست سبز گردو را بکنید و آن را روی دندان هایتان بمالید. این کار را به مدت ۱ تا ۲ دقیقه انجام دهید.

نکته مهم: چون پوست گردو دارای ترکیبی قوی است، هنگام ساییدن به روی دندان های خود مراقب باشید پوست گردو  به لب هایتان برخورد نداشته باشند چرا که باعث سوجتگی لب هایتان می شود.

بعد از اینکه پوست گردو را به دندان هایتان مالیدید، دندان هایتان را با آب شستشو دهید.

مطمئن باشید با این روش ساده دندانهایی به سفیدی و درخشانی برف خواهید داشت و لبخندی زیبا را برای شما به ارمغان می آورد. حتما یکبار امتحان کنید.

پورتال رنگی _ سفید کردن دندان ها با پوست گردو
منبع: میهن فال

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !