سند دیگر بر وجود آدم فضایی ها در ۳۰۰۰ سال پیش

اخبار و حوادث , بین الملل ۰۴ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

گروهی از باستان‌ شناسان در معبد سِتی در شهر ابیدوس مصر سنگ‌ نوشته‌هایی به خط هیروگلیف کشف کردند که قدمت ۳ هزار ساله دارد و در آن تصاویر عجیبی مشاهده می‌شود.

محققان با انجام بررسی‌های دقیق متوجه شدند در این سنگ‌نوشته‌ها تصاویر هلی‌کوپتر، هواپیما و هواپیماهای مربوط به آینده وجود دارد که در کنار آن نمادهای معمول از جمله مار و دیگر حیوانات هم دیده می‌شود.

سند دیگر بر وجود آدم فضایی ها در 3000 سال پیش

این سنگ‌ نوشته که «هیروگلیف هلی‌ کوپتر» نامگذاری شده است،‌ یک متن علمی را توضیح می‌دهد و بسیاری از محققان می‌گویند این احتمال وجود دارد که تمدن‌ های باستانی توانایی طراحی هلی‌کوپتر و هواپیما را نداشته‌ اند و در عوض،‌ اجسام پرنده آسمانی از کرات دیگر که به زمین آمده‌اند را از نزدیک دیده‌ اند. با این فرضیه، سنگ‌ نوشته مذکور می‌ تواند تصویر مربوط به هلی‌ کوپتر و هواپیمای موجودات فضایی ناشناخته‌ ای باشد که به زمین آمده‌اند.

سند دیگر بر وجود آدم فضایی ها در 3000 سال پیش

برخی دیگر از باستان شناسان این تئوری را مطرح کرده‌اند که تصاویر درج شده در این سنگ‌ نوشته مربوط به بیگانگانی می‌شود که برای سفر به کره زمین آمده‌اند و برخی دیگر آنها را نمادهای معمول برای مصریان باستان معرفی می‌کنند.

سند دیگر بر وجود آدم فضایی ها در 3000 سال پیش
تئوری توطئه بیگانگان باستانی برای سفر به زمین از سال‌ ها قبل مطرح شده بود و بر اساس آن گفته می‌شود این موجودات فرا زمینی اهرام ثلاثه، استون‌ هنج (Stonehenge) و دیگر آثار تاریخ بزرگ را ساخته‌ اند.

Please Login to comment