سه روش خانگی برای صاف کردن مو

آرایش مو ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

سه روش خانگی برای صاف کردن مو

داشتن موهای صاف و نرم یکی از آرزوهای هر خانمی است و برای رسیدن به این هدف هم روشهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرند که شاید برخی از انها همراه با هزینه های بالا هم باشند. در این مطلب به روشهای خانگی صاف کردن مو پرداخته ایم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار گیرد.

بسیاری از ما از مارک های متعدد ، شامپوها و سرم ها برای درخشان نگه داشتن موها استفاده میکنیم. اما با گذشت زمان، این محصولات آسیب بیشتری به مو وارد میکنند. به جای استفاده از محصولات تجاری، می توانید برخی از داروهای ساده و طبیعی موها را صاف و براق کنید

سه روش خانگی برای صاف کردن مو

در اینجا ۱۰ داروی خانگی برای موهای براق و صاف می باشد.

۱٫ تخم مرغ

۲٫ آبجو

۳- روغن نارگیل

۴٫ سس مایونز

۵٫ سرکه سیب
۶٫ آووکادو

۷- عسل

۸٫ آلوئه ورا

۹-ماست

۱۰-ژلاتین

روشهای سه گانه برای صاف کردن مو در خانه

صاف کردن مو با روغن زیتون و تخم مرغ

هر دو این مواد در سلامتی موها بسیار موثر بوده و استفاده از هر دوی این مواد موها را صاف می کند. اما لازم است بدانید که ترکیب روغن زیتون و تخم مرغ معجزه می کند. برای استفاده از این مخلوط دو تخم را در ظرفی شکسته و مقداری روغن زیتون به آن اضافه کنید. سپس مخلوط مورد نظر را هم زده و به مدت یک ساعت صبر کنید. پس از گذشت یک ساعت موها را با یک شامپوی ملایم بشویید.

صاف کردن مو با روغن زیتون و روغن نارگیل

افراد کمی در مورد خواص روغن های مختلف و روغن هایی که مو را تغذیه می کنند، آگاهی دارند. برخی روغن ها و مصرف آن ها روی موی سر، می تواند موها را نرم و صاف کند. برای مثال کافیست روغن نارگیل و روغن زیتون را با هم مخلوط کرده و به موها بمالید. همچنین می توانید، پس از چند روز استفاده از این مخلوط، به جای روغن زیتون از روغن بادام استفاده کنید تا مو ها نرم و صاف شوند. برای استفاده از این روغن ها نیز باید آن ها را روی کف سر و مو ها مالیده و سپس مو ها را در یک حوله پیچید. پس از این که مو ها ۴۵ دقیقه در حوله بودند، می بایست آن ها را با شامپو شست تا روغن روی موها شسته شود.

صاف کردن مو با اسپری_شیر

یکی از مهم ترین و اثر بخش ترین مواد طبیعی در صاف کردن مو ها شیر است. شیر مو ها را صاف و صیقلی کرده و استفاده از آن بسیار ساده است. برای استفاده از شیر روی موها کافیست، آن را در یک آب پاش ریخته و مانند یک اسپری روی تمام مو های خود بزنید. سپس برای ۳۰ دقیقه صبر کنید تا شیری که به روی موها زده اید، جذب شود. پس از ۳۰ دقیقه موها را با شامپو شسته و شاهد موهای صاف خود باشید.

پورتال رنگی _ سه روش خانگی برای صاف کردن مو

منبع: بیتوته – پارسی طب

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !