سه کودک در قتل عام اوهایو زنده مانده اند،۷بزرگسال و ۱ نوجوان کشته اند. گمانه زنی ها از شمار تلفات بیشتر سخن می گویند.

بین الملل ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

زوایای جدید ماجرای قتل عام اوهایو

پلیس Pike در شهرستان اوهایو گفت سه کودک در شلیک هایی که جان ۸ نفر از یک خانواده را گرفت، زنده ماندند. یک جوان ۱۶ساله در میان کشته شدگان می باشد. گمانه زنی ها از خطر و میزان تلفات بیشتر سخن می گوید.

کلانتر چارلز ریدر از پیک در اوهایو روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد کودکانی که زنده مانده اند ۴ روزه ، ۶ ماهه و ۳ ساله هستند. قربانیان و بازماندگان همه اعضای خانواده رودن بوده اند.

وی اشاره کرد این خانواده را می شناسد زیرا شهر پیک جمعیت کمی دارد اما حاضر نشد توضیحات بیشتری بدهد زیرا آنها عزادار هستند و وی برای ادای احترام سکوت کرد. وی گفت ما هر چه در توانمان بود برای کمک به خانواده رودن به کار بردیم.

ریدر گفت اولین تماس ۹۱۱ ساعت ۵۳:۷ صبح به وقت محلی دریافت شد که به پلیس اطلاع می دهند دو مرد غرق در خون در خانه هستند. وقتی آنها درحال جتجوی اولین محل بودند، ماموران کلانتری متوجه می شوند دو آدرس دیگر نیز به لیست اضافه شده است و قربانیان دیگری را پیدا می کنند که به آنها شلیک شده و کشته شده اند.

دادستان مایک دوین از اوهایو گفت هر یک از قربانیان بنظر می رسید اعدام شده باشند و مشاهده شد گلوله به سر اصابت کرده است. توجه شود که هیچ یک از قربانیان اقدام به خودکشی نکرده اند و این حدسی بزرگ را بوجود می آورد که حداقل یک فرد مسلح و شلیک کننده زنده است.

دوین افزود بعضی از قربانیان هنگام قتل در تخت خواب بوده اند. وی به صورت صوتی گفت مادری همراه کودک ۴ روزه اش در تخت خواب به قتل رسیده است.

سردسته محققین گفت قربانیان قتل عام اوهایو در چهار منطقه پیدا شده اند که دوتای آنها به فاصله چند قدم از یکدیگر است، یکی از آنها به فاصله چند مایل و دیگری حدود ۱۰ دقیقه با ماشین فاصله دارد.

دوین اضافه کرد: ما معتقدیم آنها تعداد بیشتری هستند اما موقعیت آنها را در اختیار نداریم و به مردم پیک می گوییم نگران نباشید و نترسید اما بسیار هوشیار باشید. ما فرد مسلح و خطرناکی نداریم و آنها احتمالا دونفر هستند . ما نمی دانیم چندنفر در جریان این حوادث هستند. دادستان کل به بازماندگان خانواده رودن گفت بسیار مواظب باشند و اقدامات احتیاطی ویژه ای را انجام دهند زیرا تیراندازها هنوز آزاد هستند.

ریدر گفت : تماس برای آخرین موقعیت بعداز صبح رسید. دفتر کلانتری شهرستان پیک تماس اضطراری ۹۱۱ دریافت کرد که احتمالا مردی بوده که از اصابت گلوله زخمی شده بود. این موقعیت حدود ۳۰ مایل از سه موقعیت دیگر فاصله داشت.

دوین در مورد موقعیت توضیح داد: در مفهوم زمان، موقعیتی پرت می باشد.

ریدر گفت از منطقه پیک، آدامز و روس نیز به بررسی ها کمک می کنند. ضمن اینکه دادستانی کل منطقه پیک، خدمات کودکان و پزشکی قانونی نیز درگیر این حادثه هستند. FBI بخش سیسیناتی نیز شرایط را رصد می کند و آژانس زودتر در طول روز این مسئله را توئیت کرده است.

Please Login to comment