شباهت حمله مغول با پیروزی دونالد ترامپ

بین الملل ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

اکنون وضعیت انتخابات آمریکا به گونه ای است که واقعیت بی ارزش تر از شوخی شده است.

یک روزنامه نگار نیویرک تایمز برای فهمیدن واقعیت با دونالد ترامپ تماس گرفت. در مورد سفری که برای بررسی استقبال زیاد از اعلام نامزدی وی انجام شده بود سوالاتی را بپرسد.

ترامپ گفت که در ابتدای حضورش، او و پاول رایان (سخنگوی مجلس آمریکا) خواسته بودند تا هیچ فردی دیگری از جمهوری خواهان بجز “پریباس” که بنظر او فرد زحمت کش و خوبی است، حضور نداشته باشد.

وی  این روزها در پی یافتن پیشخدمت شخصی جدیدی است زیرا مجبور شد پیشخدمت قبلیش را که سالها در خدمتش بود بخاطر پستی که روی فیس بوک در مورد چگونگی حذف اوباما از کاخ سفید منتشر کرده بود و پلیس احتمال داده بود که سوء قصدی در جریان باشد اخراج کند.

ترامپ در پاسخ خبرنگار در مورد سوالاتی که رایان از او پرسیده بود گفت: “من و رایان با هم صحبت کردیم و او به من گفت که فوق العاده است، من که سیاستمدار نبوده ام توانسته ام سیاستمداران بزرگی را شکست دهم. او از پیروزیم شگفت زده بود و گفت که فکر می کند من ایده های خوبی دارم و توانسته ام به خوبی با مردم ارتباط برقرار کنم و طرفدارانم وفادار هستند و مثل بقیه طرافداران به سرعت جا نمی زنند.”

دونالد ترامپ و حمله مغول !

وی در پاسخ به این سوال که آیا برایان از او خواسته تا دیگر در مورد حقوق زنان اظهار نظرهای خاصی نکند، جواب منفی داد و گفت : “او از من خواست تا خودم باشم.”

درحالیکه بسیاری از جمهوری خواه ها از اینکه با چنین فرد خشنی درگیر هستند وحشت زده شده اند، وی از پیروزی خود لذت می برد.

در واقع هیچ کس بیشتر از خود وی از پیروزیش متعجب نیست. او می گوید: ” زیاد تجزیه و تحلیلش نکن. وقتی بازیکنان بیس بال از “بیب راس” (بایکن مشهور آلمانی بیس بال) می پرسیدند که چگونه به توپ ضربه می زنی که موفق می شوی، او میگفت خودم هم نمی دانم و واقعا تا حدوی هم حقیقت را می گفت.”

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !