شخصیت شناسی از روی حالت پاها هنگام نشستن

شخصیت شناسی ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۶ دیدگاه

نشستن انواع مختلفی دارد و هر کسی بنا بر عادت یا اختیار، شکل خاصی از نشستن را ترجیح می دهد. آیا می دانید نوع نشستن شما هم می تواند نشان دهنده نوع شخصیت تان باشد؟ البته این موضوع در مورد خانم ها بیشتر صدق می کند و می گویند زشت نشستن خانم ها شخصیت اصلی آنها را افشا می کند. شما چطور می نشینید؟ آیا به هنگام نشستن روی صندلی پاهایتان را جفت کرده و به یکدیگر می چسبانید؟ یا شاید هم یک پا را روی پای دیگر می اندازید؟ ممکن است کسی باشید که پاهایتان را کمی از یکدیگر باز می کنید ولی نوک انگشتان پا را به سمت داخل می کشید. شاید هم پاهایتان را جفت کرده و هر دو را با هم به یک سو خم می کنید.

شخصیت شناسی از روی حالت پاها هنگام نشستن

حالت پاهای شما نمایان کردن شخصیت شما

به گزارش پرتال رنگی به نقل از davidwolfe باورتون بشه یا نه زبان بدن خیلی چیزها درباره شخصیت ها میگه. آیا تا به حال می دونستید که حالت پاها هنگام نشستن چیزهایی زیادی درباره نیات و اسرار درونی شما بیان میکنه؟ دفعه بعد که توی جمعی بودید به حالت نشستن شون دقت کنید تا یه چیزایی درباره شخصیت شون دستگیرتون بشه.

حالت A

شخصیت شناسی از روی حالت پاها هنگام نشستن

این گونه اشخاص تصور می کنند نادیده گرفتن مشکلات باعث می شود خود مشکل به کلی رفع شود. متاسفانه این گونه افراد ترجیح می دهند وظایفشان را به دیگران محول کنند چون دوست ندارند خودشان را به زحمت بیندازند و یا وقت با ارزش خود را به راحتی هدر دهند. ارتباط با این شخصیت ها بسیار آسان است. این افراد جالب، خلاق، جذاب هستند و کمی رفتار کودکانه دارند. آن ها معمولا قبل از حرف زدن فکر نمی کنند و وقتی می فهمند چه چیزی گفته اند که خیلی دیر شده.

 

حالت B

شخصیت شناسی از روی حالت پاها هنگام نشستن

این افراد رویاپردازانی هستند که قوه تخیل بالایی دارند. آن ها پر از ایده های جدیدی هستند که در محیط کار تحسین برانگیز است. این شخصیت ها روزمرگی را دوست ندارند و عاشق سفر و پیدا کردن دوست های جدید هستند. آن ها هیچ مشکلی با از نو شروع کردن ندارند و هرگز وقتشان را با رابطه ای که خوشحالشان نمی کند یا کاری که انرژی مثبت را از آن ها بگیرد هدر نمی دهند.

 

حالت C

شخصیت شناسی از روی حالت پاها هنگام نشستن

در رابطه با این اشخاص آرامش حرف اول را می زند. آن ها هنگامی که تصمیم می گیرند خرید کنند روزها درباره آن فکر می کنند و در آخر از جای مناسبی خرید می کنند چون می خواهند مناسب ترین و بی نقص ترین خرید را داشته باشند. این افراد در انتخاب لباس، کفش، عطر و مبل بسیار سخت گیر و نکته سنج هستند. این شخصیت ها بی نظم هستند اما می دانند که در شرایط بی نظم و آشفته چگونه وظایف شان را انجام دهند. آن ها زیاد قدرت تمرکز ندارند و ذهن آشفته ای دارند و این برای اطرافیان شان زیاد لذت بخش نیست چون دوست ندارند مخاطب شان به حرف های آن ها توجهی نکند.

 

حالت D

شخصیت شناسی از روی حالت پاها هنگام نشستن

افرادی که با این حالت می نشینند از تاخیر بیزارند و دوست ندارند دیگران هم چنین ویژگی داشته باشند. این ویژگی شخصیتی را افرادی دارند که آرامش برایشان در درجه اول اهمیت قرار دارد. آن ها از درگیر شدن با دیگران بیزارند و هیچوقت دوست ندارند عواطف خود را در ظاهر بروز دهند. به عنوان مثال بوسیدن برای آن ها نشانه صمیمیت بیش از حد است و انجام این کار در جمع برایشان ناخوشایند است. افرادی که به این حالت می نشینند در ابراز احساس مشکلی ندارند و در عین حال می توانند کمی هم خشن باشند. آن ها در مواجه شدن با مردم مشکلی ندارند. برای آن ها اجتماع شبیه به میدان جنگ است و در مقابل دشمنان محتاطانه عمل می کنند. خانه برای آن ها مکان مقدسی است که می توانند درآن کاملا آزاد و رها باشند. این افراد انتقاد پذیر نیستند چون انتقاد را نوعی حمله به شخصیت خود می دانند و در مقابل آن از خود دفاع می کنند.

 

حالت E

شخصیت شناسی از روی حالت پاها هنگام نشستن

این گونه افراد هیچ وقت عجله نمی کنند و معتقدند که هر چیزی به وقتش رخ می دهد. آن ها لجباز و سمج هستند و تا زمانی که به هدفشان نرسند کم نمی آورند. برای این اشخاص ظاهر بسیار مهم است و تمام سعی خود را برای این که ظاهر خوبی داشته باشند می کنند. این ویژگی ممکن است به دلیل کمبود اعتماد به نفس باشد. کسانی که به این حالت می نشینند معمولا هر انتقادی را نیز به سختی می پذریند.

 

شما جزء کدام یک از موارد هستید؟

6

Please Login to comment
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
مهشید

گروه بی ام.
جالب بودواقعا
:-*

乙ahra

Awwwwwli bod????man D bodam

نازنازی

خیلیم عایییی
گروه ب ام..

:-)

دروود…
برای آقایون صدق نمیکنه اصلا؟؟
کسایی که ان مدل میشنن خودشون قبول دارن که این صفاتو دارن؟؟
;)
پورتال جان از این مدل و سبک مطالب بیشتر بذار لطفا.
مثلا وختی یکی فکر میکنه از جهت مردمک چشمش میشه حدودی حدس زد به چجور مسئله ای فکر میکنه.
مرسی بخاطر مطالب خوبتون.
:)