شخصیت شناسی: از روی لب

شخصیت شناسی 12 دی 1395 7 دیدگاه

شخصیت شناسی از روی لب

برچسبها: شخصیت شناسی از روی لب, شخصیت شناسی لب, فال لب, انواع فرم لب, انواع مدل لب, انواع شکل لب, شخصیت شناسی از روی فرم لبها, شخصیت شناسی از روی فرم و مدل لب ها

لب شناسی تقریباً روش نوینی برای تشریح ویژگی‌های شخصیتی بر مبنای تجزیه‌وتحلیل شکل لب‌ها است. جیلی ادی سرپرست متخصصان لب شناسی می‌گوید در طی 30 سال مطالعاتش بر روی تصویر لب‌ها، به رابطه‌ی متقابلی بین مشخصات لب و ویژگی‌های شخصیتی دست‌یافته است.

شخصیت شناسی از روی لب

ممکن است در ابتدا اندکی عجیب به نظر بیاید، اما فرایند چهره خوانی درواقع به 3000 سال قبل به تمرینات تااوئیست ها که مین شیانگ نامیده می‌شد برمی‌گردد. لب شناسی اصول این علم طب چینی را با علم پوست‌شناسی غربی ترکیب کرده تا دریابد که لب‌ های شما چه چیزی در مورد هویتتان می‌گویند. با مطالعه این هفت نوع شکل رایج لب‌ ها از اینکه بفهمید تمامی آن‌ها معنی‌دار هستند شگفت‌زده خواهید شد.

شخصیت شناسی از روی فرم لبها

لب‌ های قلب شکل

انواع مدل لب
لب‌ های قلب شکل : زنانی با لب‌های قلب شکل رمانتیک و احساساتی‌اند و دارای حس فریبندگی هستند. آن‌ها بسیار خلاق، پرانرژی و باهوش و تیزهوش هستند. همچنین لب‌های قلب شکل نشان‌دهنده‌ی خودرأیی و اراده‌ی قوی هستند.

لب‌ های باریک و نازک

انواع شکل لب
لب‌ های باریک و نازک : زنانی با لب‌های باریک تااندازه‌ای تمایل به غیراجتماعی بودن دارند. آن‌ها بسیار مستقل‌اند و سعی دارند بگویند شرایط تحت کنترل آن‌ها است. همچنین آن‌ها آرزوها و انگیزه‌های بسیاری دارند و می‌توانند بهتراز حد انتظار باشند. آن‌ها همچنین دارای جنبه‌های احساسی و مراقبتی هستند.

لب‌ های پهن

فال لب
لب‌ های پهن : لبخندهای وسیع نشان‌دهنده‌ی شخصیت پرانرژی و خوش‌برخورد است. این مشخصه آن‌ها را بسیار اجتماعی نشان می‌دهد، بنابراین آن‌ها تمایل به داشتن دوستان بسیاری دارند. آن‌ها خودرأی هستند و رهبران خوبی می‌شوند. آن‌ها همچنین می‌توانند کمال‌گرا باشند.

لب‌ های پر

شخصیت شناسی لب
لب‌ های پر : لب‌های پر نشان‌دهنده روحیه‌ی مهربان و پرورشی است. به این دلیل زنانی با لبان پر، مادران خوبی می‌شوند. زنی با لبان پر قوی و بی‌پروا است. آن‌ها دوستان خوبی دارند و گفته می‌شود هرچه لب پرتر باشد آن زن احساساتی‌تر است.

لب‌ های گرد

لب
زنانی با لب‌های گرد پرجاذبه و جسور هستند. آن‌ها قوی و بی‌پروا هستند و از خطر کردن ترسی ندارند. به این دلیل، آن‌ها موفقیت‌ها و شکست‌های بزرگی را به دست می‌آورند. آن‌ها همچنین شخصیت فریبنده و اغواکننده‌ای دارند.

لب‌ های متعادل

انواع فرم لب
لب‌ های گرد : این لب‌ها کاملاً پهن یا باریک نیستند بلکه تا حدودی صاف هستند. کمان‌های بالای لب درواقع هیچ بالا (رأس) و پایینی (شیب) ندارند اما بااین‌حال نقصی هم ندارند. لب‌های گلدیلاک نشان‌دهنده افراد غیر مهیج و آرام است. زنانی با لب‌های گلدیلاک محتاط‌اند و شریک‌های خوبی هستند.

لب‌ های با مرکز گوشتالو

شخصیت شناسی از روی فرم لب
لب‌ های با مرکز گوشتالو : زنانی با لب‌های که وسط آن گوشتالو است از اینکه در مرکز توجه باشند لذت می‌برند. آن‌ها اجراکنندگان (بازیگران) ذاتی‌اند و نیازمند توجه بسیاری هستند. به این دلیل، ایجاد ارتباط با آن‌ها هیجان‌انگیز و دشوار است.

پورتال رنگی : شخصیت شناسی از روی لب

7
دیدگاه بگذارید

7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
سارا

چرا همش میگه لب این زن لب اون زن؟
جریان لب مردها چیز دیگست؟?

Anonymous

درست و جالب بود

Anonymous

خیلی جالب بود

Anonymous

در مورد من هم درست بود

مهسا

در مورد من هم کاملا درست بود.

ریحون

خیلی جالب بود حداقل درمورد من صادق بود.

اشی

خیلی جالب بود بنظرم روانشناسی خوبی