شخصیت ورزشی سال ۲۰۱۵ : اندی ماری

ورزش ۰۳ دی ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

شخصیت ورزشی سال ۲۰۱۵ : اندی ماری

در این مطلب به دنیای ورزش آمده ایم و خبری داغ برای طرفداران ورزش در نظر گرفته ایم مبنی بر اینکه اندی ماری عنوان شخصیت ورزشی سال ۲۰۱۵ را به خود اختصاص داد.

به گزارش دلنگاره ، آن طور که BBC می پسندید، مردم بیش از اینکه تحت تأثیر تایسون فیوری(Tyson Fury) قرار داشته باشند، اندی ماری(Andy Murray) را شخصیت ورزشی سال شناختند. در شرایطی که ۳۶۰ هزار نفر ماری را به عنوان برترین شخصیت سال شناختند و بر نقش او در قهرمانی تیم ملی انگلیس در جام دیویس صحه گذاشتند، این مرد که برای دومین بار جایزه را به خود اختصاص می داد فکر می کرد فیوری لایق دریافت این جایزه بوده است.

شخصیت ورزشی سال 2015 : اندی ماری

اندی ماری شخصیت ورزشی سال ۲۰۱۵

jessica_ennis-hill_right_pose_for_a_photo_with_sports_personality_winner_murray_copy

عکس اندی ماری شخصیت ورزشی سال ۲۰۱۵

فیوری که برای اظهاراتش در علیه همجنسبازان و زنان مورد نفرت گروهی از مردم قرار گرفته، علی رغم شکست دادن ولادیمیر کلیچکو(Wladimir Klitschko) در مسابقات قهرمانی سنگین وزن جهان، نتوانست عنوان ورزشکار سال را از آن خود سازد.

murray_speaks_copy

اندی ماری

به نظر می رسید که ماری از این موضوع تحت تأثیر قرار گرفته بود و از اثر منفی اظهارات چند هفته قبل او ناراضی بود. ماری در این باره گفت: «هیچ کس مجبور نیست که با اظهارات او موافق باشد اما این موضوع باعث نمی شود که او حق گفتن آنها را نداشته باشد. این آزادی سخن است و مردم حق دارند مخالفت خود را با آنچه نمی پذیرند، اعلام کنند. اما پیروزی او در مقابل کلیچکو در مسابقات آلمان بسیار مهم است تقریباً هیچ کس شانسی برای پیروزی او قائل نبود. اما او ثابت کرد که مردم اشتباه می کنند.»

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !