شش مدل جواهرات عروس برای انواع مدل یقه

آرایش و زیبایی 11 مرداد 1395 بدون دیدگاه

شش مدل جواهرات عروس برای انواع مدل یقه

از مهمترین دغدغه های عروس خانمها در روز عروسی، انتخاب لباس و انتخاب مدل جواهرات و اساسی تر از همه اینها، انتخاب مد آرایش است. در این مطلب به انتخاب جواهرات برای روز عروسی عروس خانمها پرداخته ایم. این مدلها برای انواع مدل یقه لباس عروس مناسب هستند و یقینا می تواند برای شما مفید باشد. با امید داشتن لحظات خوب و به یاد ماندنی برای تمامی زوج های جوان، از شما دعوت می کنیم تا با ما همراه باشید.

معرفی لیستی از جواهرات عروس

یقه‌های قلبی شکل

این یقه‌های عروسی که به آنها یقه‌های گلابی شکل نیز گفته می‌شوند ، رایج‌ترین یقه‌های لباس عروس هستند. بهتراست درچنین مواردی از گردنبندهای درشت با گل‌های بیشتر استفاده کنید. گردنبند ریز دراین چنین یقه‌هایی معمولا خیلی کوچک‌تر به نظر می‌رسد. با انتخاب گردنبندهای درشت‌تر، مدل لباس شما بیش از پیش درخشنده‌تر خواهد شد.

شش مدل جواهرات عروس برای انواع مدل یقه (2)

گردنبندهای آویز

گردنبندهای آویز یا دارای پلاک، بهترین گزینه برای مدل یقه‌های v یا یقه هفت هستند. انتخاب زنجیز بستگی به سلیقه خود شما دارد اما مدآنلاین زنجیرهایی را که اندازه آنها دو سانتیمتر بالاتر از چاک سینه است، به شما پیشنهاد می‌کند (اندازه زنجیر حدود پنجاه سانتیمتر باشد).

شش مدل جواهرات عروس برای انواع مدل یقه (4)

گوشواره و هدبند به جای گردنبند

در مورد لباس عروسی‌هایی که دارای یقه‌های سه سانتی یا اسکی هستند، با افزودن هر گونه گردنبندی، نمای لباس بسیار نامتقارن خواهد شد. دراین چنین موادری بهتراست از یک گوشواره آویز بزرگ و یک هدبند در گوشه سر استفاده شود.

شش مدل جواهرات عروس برای انواع مدل یقه (3)

یقه دکلته

پیشنهاد بعدی مد آنلاین در خصوص لباس عروسی با یقه دکلتی است. در این مورد بهتر است از یک گردنبند صاف و هموارمانند کارتیه استفاده شود ما گردنبندهای مرواریدی را به شما توصیه می‌کنیم.

شش مدل جواهرات عروس برای انواع مدل یقه (2)

یقه پوشیده

اگر از آن دسته عروس خانم‌هایی هستید که دوست دارید یقه لباس عروسی شما پوشیده باشد، به سراغ هر گردنبندی نروید! بهتر است در این موارد از گردنبندهای آویز کوتاه با پلاک الماس کمک بگیرید. می‌توانید از گوشواره‌های الماس میخی نیز بهره ببرید.

شش مدل جواهرات عروس برای انواع مدل یقه (1)

نکته آخر: انتخاب جواهرات متناسب با رنگ لباس

شاید باورتان نشود اما طیف‌های متفاوت سفید لباس عروسی با هر گردنبندی، هارمونی خاصی ایجاد می‌کند. مثلا در صورتی که لباس عروسی شما ترکیبی از رنگ سفید و نقره‌ای است، طلای زرد و یا سنگ‌های قیمتی رنگی بهترین گزینه هستند. نکته آخر در مورد انتخاب جواهرات این است که به دنبال طرح‌های سنگین و پر زرق و برق نباشید سادگی همیشه در راس همه مدل لباس و جواهرات قرار دارد. هرچقدر جواهرات شما ساده‌تر و ظریف‌تر باشند، به همان اندازه لباس عروسی شما بیشتر به چشم خواهد آمد. گوشواره‌های الماسی، گردنبندهای مروارید و آویز طلا هیچ گاه از مد نمی‌افتند.

پورتال تاروتر نگی _ شش مدل جواهرات عروس برای انواع مدل یقه

منبع: مدآنلاین

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of