آقایان بخوانند: شناخت همسر از روی مدل جواهرشان

آرایش و زیبایی ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ یک دیدگاه

آقایان بخوانند: شناخت همسر از روی مدل جواهرشان

شناخت همسر: در این مطلب برای آقایانی که دوست دارند برای همسرشان جواهرآلات بخرند مطلبی در نظر گرفته ایم که به عنوان یک راهنمایی به شمار می رود تا شما با توجه به روحیه همسرتان برایش زیورآلات تهیه کنید. با ما همراه باشید.

شناخت همسر از روی مدل جواهرات

خانمهای تجملاتی
اگر همسر آینده شما یک خانم با دیسیپلین است و البته عاشق تجملات حتما به انتخاب یک گل‌سینه جواهر برای او فکر کنید. ترکیب برلیان با سنگ‌های قیمتی از یاقوت گرفته تا کهربا و زمرد به شرط آنکه زیبایی آن درست و حسابی به چشم بیاید برای گل‌سینه انتخابی شما جواب می‌دهد.

شیک ترین مدل جواهرات زنانه

خانمهای به روز
اگر همسر شما یک خانم به روز است که با مد جهانی جلو می‌رود حتما به خرید یک دستبند مشابه نمونه پیشنهادی ما فکر کنید. یادتان باشد دستبندهای پهن البته ظریف و با طرح‌های هندسی جزء به‌روزترین طراحی‌های طراحان جواهرات دنیاست.

انواع مدل جواهرات زنانه

خانمهای کمی تا قسمتی سنتی
اگر همسر آینده شما عاشق سنت و نقش و نگارهای اسلیمی است که از دل طرح‌های سنتی ایرانی می‌آیند، حتما به انتخاب یک جفت گوشواره آن هم از نوع یاقوت قرمز درست مثل گوشواره پیشنهادی ما فکر کنید.

شیک ترین مدل جواهرات زنانه

این انتخاب همیشه جواب می‌دهد
یک جفت گوشواره زمرد سبز به شرط آنکه درست و حسابی بزرگ باشد و ترجیحا ساده همیشه جواب می‌دهد! فرقی هم نمی‌کند که همسر شما چه سلیقه‌ای دارد؛ شما با انتخاب این مورد همیشه جواب می‌گیرید.

مدلهای جدید چواهرات زنانه

انتخابی مخصوص سخت پسندها!
اگر همسر سخت‌پسندی دارید شک نکنید که به این راحتی‌ها نمی‌توانید او را راضی کنید، پس بهترین راه این است که سراغ یک انگشتر یا حتی گوشواره مروارید بروید و نگران چیزی نباشید چون سادگی و زیبایی این انتخاب حتما سخت‌پسندترین خانم‌ها را هم راضی می‌کند!

جواهرات کلاسیک

انتخابی برای خانم‌های مدرن!
اگر همسر شما یک خانم با دیدگاه‌های کاملا مدرن است به خرید یک گردنبند یا حتی گوشواره مشابه نمونه‌های پیشنهادی ما فکر کنید. طراحی‌های مدرن با گرافیک‌های نا‌متعارف انتخاب اغلب خانم‌هایی است که طرفدار دنیای مدرنند و به طرح‌های گرافیکی هم علاقه‌مندند.

زیوراالات زنانه

یک انتخاب ویژه برای خانم‌های آرام
اگر همسر شما روحیه آرامی دارد، مهربان است و چندان اهل زرق و برق نیست حتما به انتخاب جواهراتی با الماس صورتی مثل گوشواره‌های پیشنهادی ما فکر کنید. آرامش این جواهرات دقیقا همان چیزی است که همسر آرام شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

مدل جواهرات و زیورالات زنانه

پورتال رنگی _ آقایان بخوانند: شناخت همسر از روی مدل جواهرشان

منبع: مدآنلاین

برچسب ها
loading...

1 نظر روشن "آقایان بخوانند: شناخت همسر از روی مدل جواهرشان"

ممنون