شهاب حسینی بهترین بازیگر مرد جشنواره کن شد

گوناگون ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

شهاب حسینی بهترین بازیگر مرد جشنواره کن شد

شهاب حسینی بهترین بازیگر مرد جشنواره کن شد _ portal.taroot-card.com : باز هم افتخاری دیگر برای ایران و سینمای ایران رقم خورد. مراسم اختتامیه‌ی شصت و نهمین جشنواره‌ی کن دقایقی پیش به پایان رسید و نماینده‌ی ایران، فیلم فروشنده اصغر فرهادی، خوش درخشید. شهاب حسینی موفق شد جایزه‌ی بهترین بازیگر مرد را از آن خود کند و اصغر فرهادی هم جایزه بهترین فیلمنامه را برد. همچنین امسال «جورج میلر» کارگردان استرالیایی ریاست هیئت داوران بخش رقابتی شصت و نهمین جشنواره فیلم کن را بر عهده دارد.

بهترین بازیگر مرد جشنواره کن

بازی‌های ترانه علیدوستی و شهاب حسینی از نقاط قوت فروشنده هستند که بسیار توسط منتقدین تحسین شده‌اند. نتیجه‌ی این واکنش مثبت، جایزه‌ی بهترین بازیگر مرد بود که در دستان شهاب حسینی قرار گرفت. او در سخنرانی خود از تمامی دست‌اندرکاران فیلم تشکر کرد و این جایزه را به مردم ایران تقدیم کرد. او احساسات خود را هنگام دریافت جایزه اینگونه بیان کرد:
الهی شکر. خدا را به خاطر این شب که به من هدیه کرد، سپاس می‌گویم. مطمئنم که روح پدرم از بهشت این صحنه را نگاه می‌کند، امیدوارم که شاد باشد. از جشنواره‌ی کن، هیئت ژوری و ریاست محترم جشنواره تشکر می‌کنم. از آقای اصغر فرهادی بسیار تشکر می‌کنم که بار دیگر به من اعتماد کرد، از گروهی که با آن کار کردم و از انرژی‌های خوب ترانه علیدوستی تشکر می‌کنم.

شهاب حسینی بهترین بازیگر مرد جشنواره کن

پورتال رنگی _ شهاب حسینی بهترین بازیگر مرد جشنواره کن شد _ portal.taroot-card.com
منبع : عصر ایران

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !