شیوهای کاربردی برای رفع سیاهی دور چشم

آرایش و زیبایی ۲۸ آذر ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

شیوهای کاربردی برای رفع سیاهی دور چشم

 اکثر خانمها و برخی از آقایان مشکل برطرف کردن سیاهی دور چشم دارند؛ البته این مشکل بیشتر در بین خانمها رواج دارد و بیشتر هم در زمان آرایش کردن، خانمها به فکر رفع سیاهی دور چشم می افتند. افراد مختلف روش های گوناگونی را برای رفع این مشکل دور چشم به کار می گیرند از جمله آرایش کردن، مراجعه به متخصص پوست و یا تغذیه و… البته باید گفت که نوع تغذیه مناسب و نداشتن استرس و استراحت کافی برای سلامت و زیبایی پوست فاکتورهای مهمی هستند. ما در این مطلب روش های تلفیقی برای رفع سیاهی و کبودی دور چشم برای شما همراهان عزیز پورتال رنگی تاروت در نظر گرفته ایم که امیدواریم با اجرایی کردن هر کدام از این روش ها به نتیجه مطلوب دست یابید.
شیوهای کاربردی برای رفع سیاهی دور چشم

آن دسته از عزیزانی که فکر می کنند که سیاهی دور چشم یک نوعی بیماری یا یک نوع نقص محسوب می شود، باید بدانند که اشتباه می کنند. سیاهی دور چشم بیماری محسوب نمی شود و جزء خصوصیات طبیعی پوست است و چون یک خصیصه طبیعی است پس برطرف کردن آن به طور کامل امکان پذیر نیست ولی برای کم کردن سیاهی دور چشم راهکارهایی وجود دارد.

راهکارهایی برای رفع سیاهی دور چشم

امیدواریم با در نظر گرفتن این راهکارها و عوض کردن سبک زندگی تان بتوانید به نتیجه دلخواه در خصوص رفع سیاهی دور چشم برسید.

راهکارهایی ۵ گانه:

 

راهکار اول: خوب بخوابید
برای درمان ابتدا از میزان خواب تان مطمئن شوید. نداشتن خواب کافی و لازم، مهم ترین فاکتور در ایجاد سیاهی دور چشم است. منظور این نیست که خواب کم باعث ایجاد این حلقه های سیاه می شود بلکه کسانی که زیر چشمان شان سیاه است اگر خواب کافی در طول روز نداشته باشند این حلقه سیاه پررنگ تر می شود. پس ابتدا خواب تان را تنظیم کنید تا بتوانید درمان های دیگر را به راحتی انجام دهید.

راهکار دوم: انعطاف پذیری با لایه برداری
اگر می خواهید عمقی تر این مشکل را حل کنید به روش لایه برداری هم فکر کنید. یکی دیگر از روش های درمان سیاهی دور چشم استفاده از لایه بردارهای شیمیایی است. برای این روش ماسک لایه بردار با لایه بردار های مختلف وجود دارد که با استفاده از آنها می توان رنگدانه ناحیه حساس دور چشم را بهبود بخشید. این مواد لایه بردار به روشن شدن پوست زیر چشم کمک می کنند و باعث می شوند پوست زیر چشم قوی شده و قابلیت انعطاف پذیری داشته باشد.

یکی از روش های درمان سیاهی دور چشم استفاده از لایه بردارهای شیمیایی است

راهکار سوم: جوانسازی با هیالورونیک
یادتان باشد برای کاهش سیاهی دور چشم روش های زیادی وجود دارد که می توانید آن را امتحان کنید. یکی دیگر از روش ها برای کاهش این حلقه ها، پرکننده اسید هیالورونیک است که باعث کم شدن سیاهی دور چشم و محافظت بیشتر پوست و ساختارهای عمیق تری می شوند. این ماده کاهش حجم قسمت میانی پوست را هدف قرار می دهد تا از کشیدگی عمودی پلک پایین پشتیبانی کند. درصورتی که شل شدن پوست مشکل باشد، یک دوره درمارولر به تحریک افزایش عوامل رشد به منظور تقویت تولید کلاژن و الاستین و سفت کردن و جوانسازی ناحیه کمک می کند. در کنار این روش می توانید از لیزر هم استفاده کنید که می توان از آن به عنوان موثرترین روش ها نام برد.

ar4-5351

راهکار چهارم: لوازم آرایش و کانسیلرها
یکی دیگر از راه های برطرف کردن این سیاهی های مزاحم به خصوص برای خانم های جوان استفاده از لوازم آرایش و کانسیلرهای زیرچشم است و آنها می توانند با استفاده از این لوازم آرایش به صورت موقتی از شر این سیاهی ها خلاص شوند؛ این نکته را فراموش نکنید که استفاده از این لوازم آرایش نه تنها کمکی به شما نمی کند بلکه در درازمدت باعث می شود تا این سیاهی ها وضعیت بدتری پیدا کنند. پس سعی کنید فقط در موقعیت های مهم که راهی جز این ندارید از این روش استفاده کنید.

راهکار پنجم: تاثیر کرم های بهداشتی
برای درمان سیاهی های دور چشم نقش کرم ها و محصولات بهداشتی را دست کم نگیرید. یک روش بهتر و طولانی تر که باعث تغییر در گردش خون عروق پوست پلک و کاهش سیاهی دور چشم می شود، استفاده از کرم های معتبر در بازار است که البته استفاده از آنها بهتر است زیر نظر پزشک باشد. کرم های رفع سیاهی دور چشم علاوه بر اینکه دایره های سیاه رنگ دور چشم را برطرف می کنند باعث کاهش چین و چروک و روشن شدن پوست در این ناحیه هم می شوند. درصورتی که می خواهید درمانی فوری با اثرات طولانی مدت را تجربه کنید، حتما این روش را امتحان کنید. این روش هر چند زمان بر است اما تکنیکی تجربه شده در درمان این مشکل است.

پورتال رنگی _ شیوهای کاربردی برای رفع سیاهی دور چشم

منبع: بیتوته

برچسب ها

Please Login to comment