شیک ترین مدل طراحی ناخن با مروارید

طراحی ناخن ۲۹ آذر ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

شیک ترین مدل طراحی ناخن با مروارید

خانمها و دختر خانمهای جوان علاقه دارند علاوه بر زیبایی صورت که شامل آرایش و گریم صورت می باشد، به زیبایی دست های خود هم اهمیت دهند و از این رو معمولا هزینه های زیادی را هم پرداخت می کنند. یکی از موارد مهم در زیبایی دست ها، ناخن دست است که بیشتر خانمها با عنوان مانیکور ناخن از آن یاد می کنند. اما باید دانست مدل طراحی ناخن نیز نقش مهمی در زیبایی دست ها دارد و باید در انتخاب طرح ناخن و آرایش آن نهایت دقت را داشت. در این مطلب نوعی منحصر بفرد از طراحی ناخن را برای شما عزیزان همراه در نظر گرفته ایم که امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد؛ در ضمن نکات مهم در طراحی ناخن را نیز قید کرده ایم تا بتوانید استفاده مطلوبی از این مطلب تاروت رنگی داشته باشید.

موارد کلیدی برای دیزاین ناخن

در ادامه این مطلب در قالب ۳ مورد مهم به مواردی برای طراحی زیباتر ناخن اشاره کرده ایم.

مورد کلیدی اول: آیا  آب و شوینده ها دشمن ناخن ها هستند؟

اگر فکر می کنید آب و شوینده ها به ناخن ها آسیب وارد می کنند سخت در اشتباه هستید ، بلکه باید به این نکته توجه کنید که آب و مواد شوینده نباید به طور طولانی با ناخن ها تماس داشته باشند ( حداکثر ۱۰ ثانیه )

مورد کلیدی دوم : روش شستشوی ناخن ها

روش شستشو باید خیلی سریع اما با دقت و کنترل شده انجام بگیرد . اگر ناخن های شما خیلی کثیف اند سعی کنید با صابونی که درجه قلیایی متوسطی دارد آن را بشوئید ( بهتر است این کار بوسیله مسواک انجام شود )

توجه :

شستشو ناخن با صابون قلیایی نباید هر روز انجام بگیرد چون باعث خشک و شکننده شدن ناخن ها می شوند ، توصیه می شود این کار در هفته یک بار صورت پذیرد.

برای تمیز کردن و شستشوی ناخن هایی که کمتر کثیف می شود صابون هایی همانند ( ویتامین ای ، روغن بادام ، شیر ) توصیه می شود . توجه نمایید استفاده از آب برای تمیز نمودن ناخن ها بهترین حالت می باشد و از صابون ها فقط در زمانی که احساس خشکی ناخن و با کثیفی آن را داشتید ، استفاده نمایید

مورد کلیدی سوم: روش تمیز کردن ناخن ها :

هرگز با نوک سوهان زیر ناخن های خود را تمیز نکنید

تمیز کردن سطح زیرین ناخن ها با نوک سوهان و یا هر شئ تیز دیگری ، باعث خراش برداشتن سطح زیرین ناخن می شود . یکی ار عمده ترین دالایل ترک خوردن گوشه های ناخن همین استفاده از ابزار نوک تیز برای تمیز کردن زیر ناخن می باشد
اگر شانس بیاورید و جزو آن دسته از افرادی نباشید که ناخنشان با شیار رشد می کند ، در صورت ترک خوردن گوشه های ناخن با کوتاه کردن ناخن تا حدودی می توانید بر این مشکل غلبه کنید ، اما در غیر این صورت با مشکلاتی زیادی روبرو شوید که یکی از آنها می تواند از دست دادن روحیه برای نوازندگی و عصبی شدن باشد

چگونه سطح زیرین ناخن ها را تمیز کنیم ؟

پیشنهاد می شود برای جلوگیری از هرگونه آسیب به سطح زیرین ناخن ها از مسواکی کهنه ( که بروس های آن نرم باشد ) استفاده شود . با انجام این حرکت هم در وقت صرفه جویی می کنید و هم تمیزی بیشتری را در زیر ناخن ها مشاهده می کنید ، در ضمن هیچگونه آسیبی هم به سطح زیرین ناخن ها وارد نمی کنید

درباره بافت و لایه های ناخن های دست بیشتر بدانیم :

ناخنها از سه لایه بافت کراتینی تشکیل شده اند کراتین , یک پروتئین سخت فیبری است که توسط سلولهای پوست تولید میشود . سه لایه ناخن به وسیله ی بخشهای مختلف ماتریکس ( matrix) ناخن تولید می شود . یعنی بخشی که سلولها در پشت آن رشد می کنند و زیر پوستی که ناخنها را احاطه کرده و لایه های کنار ناخن و در زیر لانلها ( lanula ) ) بخش حلالی ناخن ) .

کراتینی که در روی ناخن قرار می گیرد تقریباً سخت و از سلولهای زیر پوست ناخن تولید می شود و زیر خمیدگی کنار ناخن قرار دارد . لایه ی میانی سخت تر و زیر سلولهای لانلا ( lanula ) قرار دارد . طبقه ی زیری ناخن کراتین نرمتری دارد که نزدیک مرکز در بستر ناخن تولید می شود , رشد ناخن , سلولهای بسترناخن را وادار به تولید سلولهای جدید و اضافی می کند . به وسیله کراتین سلولها سخت تر و فشرده تر می شوند .

MAVALA SCIENTIFIQUE محلولی برای استحکام لایه های ناخن

از خصوصیات این محلول می توان به جلوگیری از لایه لایه شدن ناخن ها و استحکام قسمت سفیدی ناخن ( انتهای ناخن ) اشاره داشت . از معایب این محلول می توان به تاثیر گذاری در صدای بعضی از تکنیک های فلامنکو بخصوص راسگوادو اشاره داشت که البته این تغیر صدا نامحسوس می باشد.

توجه نمایید در هنگام استفاده ، این محلول با پوست کناری ناخن تماس پیدا نکند چون باعث خشکی پوست اطراف ناخن می شود.

مدل شیک طراحی ناخن با مروارید:

شیک ترین مدل طراحی ناخن با مروارید

692594_762

692595_839

692599_428

692603_407

692604_927

692615_726

692616_515

692618_989

692620_483

692633_604

692634_755

692635_539

692636_254

692637_261

692639_147

692640_989

692619_519

پورتال رنگی _ شیک ترین مدل طراحی ناخن با مروارید

منبع: تالاب – برترین ها

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !