شیک ترین مدل پیراهن زنانه مجلسی

شیک ترین مدل پیراهن زنانه مجلسی
سال نو مبارک

شیک ترین مدل پیراهن زنانه مجلسی

پیراهن زنانه مجلسی: در این مطلب شیک ترین و زیباترین مدلهای لباس مجلسی بلند را برای خانمهای عزیز همراه در نظر گرفته ایم و همینطور به چند نکته در خصوص انتخاب لباس مجلسی زنانه اشاره کرده ایم که امیدواریم مدلها را بپسندید و از نکات هم استفاده کنید.

فال روزانه

چند قانون در انتخاب مدل پیراهن مجلسی زنانه

اگر قدتان کوتاه است: پیراهن‌های کوتاه و یا حداقل بالای زانو، مدل‌های گرد، پاتیناژ، کوتاه و ذوزنقه‌ای برای شما که قد کوتاهی دارید مناسب هستند. اگر می‌خواهید برخی از اعضای چاق بدن‌تان را پنهان کنید، مدلی راسته که نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد انتخاب کنید. بر روی کمر خود کمربند ببندید و کفش‌های پاشنه بلند را فراموش نکنید.
اگر چاق هستید: پیراهن راسته، ذوزنقه‌ای یا پیراهن‌های بلند اندام شما را عالی می‌سازد. مدل مناسب برای شما مدلی است که تا پایین زانوان‌تان باشد، آستین‌های کوچکی داشته باشد و یقه آن نیز باز نباشد.
اگر ظاهری پسرانه دارید: پیراهنی مناسب شماست که جنبه زنانه اندام شما را افزایش دهد. پیراهن‌های بادی شکل که کوتاه و تنگ هستند یا پیراهن‌های بلند نیز گزینه مناسبی برای شماست که تعادلی بین یک ظاهر ورزشی و زنانه ایجاد می‌کند. اگر شانه‌های خیلی پهنی دارید لباس‌هایی آستین‌دار و یا با بندهای پهن بپوشید که کمی به آنها تعادل ببخشد. پیراهن‌هایی با پشت باز نیز از آن جهت که به اندام پسرانه شما جذابیت زنانه می‌دهد، مناسب است.

انواع جدید مدل پیراهن های مجلسی شیک

پیراهن زنانه مجلسی
پیراهن زنانه مجلسی 2016
پیراهن زنانه مجلسی 2017
پیراهن زنانه مجلسی 95
پیراهن زنانه مجلسی 96
جدیدترین مدل پیراهن زنانه مجلسی 2016
جدیدترین مدل پیراهن زنانه مجلسی 2017
جدیدترین مدل پیراهن زنانه مجلسی 95
جدیدترین مدل پیراهن زنانه مجلسی 96

پورتال رنگی _ شیک ترین مدل پیراهن زنانه مجلسی
منبع: تاپ ژورنال، مجله برتر عروس ایرانی

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
etemadlaw

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.