راههایی برای صاف کردن طبیعی مو در خانه

سال نو مبارک

راههایی برای صاف کردن طبیعی مو در خانه

راههایی برای صاف کردن طبیعی مو در خانه

فال روزانه

راههایی برای صاف کردن طبیعی مو در خانه

راههایی برای صاف کردن طبیعی مو در خانه _ نُقل خبر : دوست دارید موهایتان لخت باشد اما از آسیب‌های مواد شیمیایی می‌ترسید؟ کمی صبر کنید. در آشپزخانه‌ی شما چیزهایی وجود دارد که بدون ضرر برای شما کار خواهد کرد.

آب لیمو و شیر نارگیل

آب لیمو و شیر نارگیل بهترین مواد برای صاف کردن طبیعی مو هستند. زمانی که این دو ماده باهم ترکیب شوند یک نرم‌کننده‌ی عالی خواهند ساخت. ترکیب را روی موهای خود زده و سپس با آب ولرم آن را بشویید. اگر دو بار در هفته این کار را تکرار کنید به زودی متوجه تفاوت زیاد آن خواهید شد.

موز، ماست، عسل و روغن زیتون

دو عدد موز را له کرده در دو قاشق غذاخوری عسل، ماست و روغن زیتون بریزید. خوب هم بزنید و سپس برای ۳۰دقیقه در یخچال بگذارید. خمیر را روی موهای خود مالیده و با یک حوله یا کلاه حمام آن‌ها را بپوشانید. پس از یک ساعت موهایتان را با آب سرد بشویید.

صاف کردن مو

روغن سویا

یک قاشق غذاخوری از روغن سویا را با دو قاشق غذاخوری روغن کرچک ترکیب کنید. خوب ترکیب را گرم کرده و سپس بگذارید به تدریج خنک شود. زمانی که سرد شد آن را روی موهای سر و پوست جمجمه مالیده و کمی ماساژ دهید. بگذارید برای سی دقیقه بماند و بعد آن را با شامپو بشویید.

تخم‌مرغ و روغن زیتون

دو عدد تخم‌مرغ برداشته و خوب با روغن زیتون ترکیب کنید. پوست سر را با آن ماساژ داده و بگذارید برای یک ساعت بماند. با این کار نه تنها موهایتان صاف می‌شوند بلکه نرم نیز خواهند شد.

سرکه

پس از شستن موها، چند قطره سرکه که با یک لیوان آب مخلوط کرده‌اید را بردارید و موهایتان را با آن آب بکشید. در آخر دوباره موها را با آب تنها بشویید. علاوه بر صاف شدن مو به درخشش موهای خود نیز کمک کرده‌اید.

نُقل خبر : راههایی برای صاف کردن طبیعی مو در خانه
منبع: ۵۰۴۰

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
etemadlaw

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.