صحبتهای عجیب نفر اول کنکور زبان خارجی ۹۵

اخبار و حوادث ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

صحبتهای عجیب نفر اول کنکور زبان خارجی ۹۵

در ایران برای تمام دانش آموزان کنکور یکی از حساس ترین مرحله زندگی است که البته این حساسیت برای خانواده های داوطلبان هم وجود دارد. از دیروز که نتایج کنکور سال ۱۳۹۵ اعلام شده است، تب شنیدن حرفهای نفرات اول کنکور برای همه شکل گرفته، و بر همین اساس هم ما در این مطلب گفتگوی جالب با نفر اول کنکور زبانهای خارجی را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم. سایت پورتال رنگی برای ایشان و سایر داوطلبان آزمون سراسری کشورمان ارزوی موفقیت دارد.

صحبتهای عجیب نفر اول کنکور زبان خارجی ۹۵ (۱)

گفنگو با نفر ۱ گروه آزمایشی زبانهای خارجی

قصد ندارم که در رشته‌های زبان های خارجی ادامه تحصیل بدهم؛ صرفا برای امتحان و بدون آمادگی قبلی در رشته زبان‌های خارجی شرکت کردم.

به گزارش پورتال رنگی به نقل از آلامتو؛ نسترن رئیسی نفر اول کنکور گروه آزمایشی زبان خارجی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، گفت: تنها دقایقی پیش از سوی دوستانم از این خبر مطلع شدم و هنوز حتی از خوشحالی خانواده‌ام اطلاع ندارم.

وی تصریح کرد: از اینکه نفر اول شدم، خرسندم؛ فکرش را هم نمی کردم که اول بشوم. ولی قصد ندارم که در رشته های زبان‌های خارجی ادامه تحصیل بدهم.

رئیسی ادامه داد: رشته اصلی من در کنکور، گروه آزمایشی تجربی بود و در آینده در هر رشته‌ای که در آن گروه قبول شوم، ادامه می دهم. صرفا برای امتحان و بدون آمادگی قبلی در رشته زبان های خارجی شرکت کردم.

پورتال رنگی_ صحبتهای عجیب نفر اول کنکور زبان خارجی ۹۵

منبع: آلامتو

Please Login to comment