عکس های عجیب در صفحه شخصی الناز شاکردوست

فرهنگ و هنر ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

عکس های عجیب در صفحه شخصی الناز شاکردوست

الناز شاکردوست یکی از بازیگران جوان و ستاره سینمای کشورمان است که مدتی است برای تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کرده است و ما در این مطلب عکس هایی از کاردستی او در سر کلاس را برای شما در نظر گرفته ایم.

الناز شاکردوست, بازیگر کشورمان, عکس های جالبی از کاردستی خود که سرکلاس دانشگاه آنها را ساخته, منتشر کرده است.

****

امروز سر کلاس دانشگاه کاردستى ام با تکه اى خمیر.
من فقط میخواستم هرآنچه که در ذهنم است بدون آنکه فکر کنم با این خمیر شکل دهم که این جملات شبیه شعر هم بى هوا در سَرَم پیچیـد..
“بى شک روزى پرنـده اى خواهد آمد و بر طناب دارى که روزى آخرین امید یک دیوانه بود لانه اى خواهد ساخت پُر از عشق ، بچه هایش پـرواز را یاد خواهند گرفت و زمانى که تــو در میان روزمــرگى هایت بى هدف در زیر سایه این درخت مشغول شمردن فصل هاى زنــدگى ات هستى،ناگهان لحظه اى آواز این پرنـده حواست را از هرچه پوچیست در هم میشکند و تــــــــو یادت میافتد که ” لبخـندش چقدر زیبـا بود!
طرحی که الناز شاکردوست با خمیر درست کرده است

صفحه شخصی الناز شاکردوست

 

خمیر همان است، این ذهن ماست که آن را به هرشکلى که مى خواهد تبدیل مى کند
طناب دار یا پروانه اى زیبا ،بازیـگرى هم همینطور است!
کافى است افکار خود را به سمت نقش مورد نظر هدایت کنید و سپس خواهد دید که تمامى فیـزیـک شما در اختیار ذهن کنترل شده شما شکل مى گیرد!
این خمیر وجودى را چنان باید تربیت کرد که همیشه آماده انعطاف پذیرى در گونه هاى مختلف باشد و مهم تَر آنکه در شکل گیرى درست و مراقبت آن وجود یک هدایتگر خوب (کارگردان) سهم بسزایى خواهد داشت.
روزتون خوش دوستان خوبم

 

پروانه ساخته شده از همان خمیر

elnazshaker_doost_1

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !