ضبط تماس های تلفنی

تکنولوژی ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ضبط تماس های تلفنی

ضبط تماس های تلفنی

ضبط تماس های تلفنی

ضبط تماس های تلفنی _ نُقل خبر : شاید شما نیز فکر کنید که ضبط کردن تماس های تلفنی بر روی اسمارت فون کار ساده ای باشد. برخی مدل های جدید دوباره این قابلیت را در خود گنجانده اند اما باز هم تکنولوژی هایی که توان رقابت با ضبط کننده ی آیفون ۶s یا سامسونگ گلکسی s6 داشته باشند را دارا نیستند. به هر حال برای ما ترفندی ها نمی توان محدودیتی قائل شد و در ادامه راحت ترین راه ممکن برای ضبط مکالمه در آیفون یا اسمارت فون های اندرویدی را برای شما شرح می دهیم.

در کشور آمریکا قانون فدرال با ضبط مکالمه ها مشکلی ندارد اما برخی قانون های ایالتی به شما می گوید که نمی توانید این امر را انجام دهید یا حداقل هر دو طرف باید از ضبط این مکالمه راضی باشند.

در انگلستان نیز قانون متحدی وجود دارد اما باز هم محدودیتی در این زمینه قائل شده اند. این قانون می گوید شما آزاد هستید تا مکالمه ای را حتی بدون اجازه ی طرف مقابل ضبط کند اما تنها در صورتی که قصد داشته باشید از آن استفاده ی شخصی کنید. اما اگر آن را برای یک شخص دیگر همچون دوست یا خانواده پخش کنید می تواند برایتان مشکل ساز شود. اگر برای مثال خبرنگار یا روزنامه نگار هستید حتماً باید از طرف مقابل اجازه گرفته باشید و در غیر اینصورت نمی توانید از هیچکدام از گفته های مکالمه استفاده کنید. لازم به ذکر است که ضبط مکالمه در مواقع ضروری مثلاً در هنگام وقوع یک جرم شامل این قانون نمی شود اما باز هم جای احتیاط دارد.

سرانجام پیشنهاد ما این است که پیش از ضبط تماس هایتان حتماً یکبار قانون کشور خود را در این رابطه مطالعه نموده تا در آینده با مشکلی رو به رو نشوید.

برای ضبط مکالمه های خود در اندروید لازم است که یک اپلیکیشن ضبط کننده ی مکالمه دانلود و نصب کنید. در گوگل پلی نرم افزارهای زیادی در این رابطه وجود دارد که اکثراً نیز رایگان هستند. اما در این آموزش ما از برنامه Total Recall استفاده کرده ایم و همان را نیز به شما پیشنهاد می کنیم.

وارد گوگل پلی شده و برنامه ی Total Recall را جستجو کنید. پس از دانلود، اپلیکیشن را نصب نمایید. برنامه را اجرا کنید. وارد برنامه ی تماس یا مخاطبین خود شده و مکالمه ی موردنظر را برقرار کنید. نرم افزار Total Recall بصورت خودکار تماس شما را ضبط کرده و پس از قطع شدن نیز ضبط را متوقف خواهد کرد. به داخل برنامه بازگشته و با انتخاب مکالمه ضبط شده آن را گوش دهید.

چگونه تماس های تلفنی را ضبط کنیم

در آیفون گزینه ای برای ضبط وجود دارد اما ممکن است بلافاصله پس از پاسخ دادن تماس، ضبط متوقف شود. برای آی او اس نیز بهترین کار این است که یک برنامه ی مخصوص دانلود و نصب کنید. در این آموزش ما از اپلیکیشن TapeACall استفاده کرده ایم زیرا که ارائه ی سرویس آن رایگان است و شما می توانید تا ۶۰ ثانیه از مکالمه ی خود را بشنوید. برای شنیدن مدت های بیشتر لازم است که £۶٫۹۹ پرداخت کرده و نسخه ی کامل را تهیه کنید.

به داخل اپ استور رفته و برنامه ی TapeACall را جستجو کنید. پس از اتمام دانلود، نرم افزار را نصب نمایید. برنامه را اجرا کنید. با وارد کردن شماره همراه خود و سپس کدی که برایتان ارسال می شود، اپلیکیشن را فعال کنید. آموزش های مختلفی که نمایش داده می شود را مشاهده کنید. اپلیکیشن را باز کرده و بر روی دکمه ی ضبط ضربه بزنید. گزینه ی Add Call را انتخاب کرده و سپس مخاطبی که می خواهید با آن تماس بگیرید را انتخاب و یا شماره وی را وارد نمایید. هنگامیکه فرد موردنظر تماس را پاسخ داد روی گزینه ی Merge Calls ضربه بزنید تا ضبط شروع شود. وقتیکه مکالمه تمام شد به داخل برنامه بازگشته و با ضربه زدن روی آیکون پخش، تمام مکالمه های ضبط شده نمایش داده می شود.

ضبط مکالمات تلفنی

نُقل خبر : ضبط تماس های تلفنی
منبع: ترفندها
چگونه تماس های تلفنی را ضبط کنیم

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !