» طب سنتی روسی به منظور بهبود قوه بینایی

طب سنتی ۱۴ دی ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

این دستور طب روسی، در دهه 60 میلادی توسط یک جراح روسی متخصص چشم به نام ولادیمیر پترویج فیلاتو به بیماران ناحیه چشم توصیه شده است.

طب سنتی روسی به منظور بهبود قوه بینایی

طب سنتی روسی به منظور بهبود قوه بینایی

این پزشک روسی از این روش به منظور بهبود قوه بینایی و پیشگیری از آسیب های بیشتر چشم استفاده کرده است. تا به حال بیماران بسیاری با استفاده مداوم از این ترکیب نتایج مثبت چشمگیری را تجربه کرده اند.

مواد لازم برای تهیه این ترکیب
• 100 گرم عصاره آلوئه ورا
• 500 گرم گردو خرد شده
• 300 گرم عسل
• عصاره 3-4 عدد لیمو ترش

روش آماده سازی: در ابتدا عصاره آلوئه ورا را به این ترتیب آماده کنید: 3 -4 برگ آلوئه ورا را با آب جوشیده سرد بشویید،سپس آن را به قطعه های کوچک برش بزنید و عصاره ژل مانند آن را با فشار از آن خارج کنید. هنگامی که ژل آلوئه ورا آماده شد، آن را با باقی ترکیبات (گردو خرد شده،عسل،عصاره لیمو ترش به میزان تعیین شده) مخلوط نمایید.
طریقه استفاده: این مخلوط باید 3 بار در روز به مقدار یک قاشق غذا خوری، 30 دقیقه قبل از غذا مصرف شود.به این نکته توجه داشته باشید که این مخلوط باید تا زمان احساس بهبود بینایی مصرف گردد.این ترکیب علاوه بر بهبود قوه بینایی،سرشار از ویتامین ها نیز می باشد، به همین دلیل مصرف آن موجب تقویت تمام ارگان های بدن نیز می شود.

هشدار: شما باید بدانید که مصرف عصاره آلوئه ورا با بیماری های حاد کبدی، بیماری های دستگاه گوارش،التهاب دستگاه تناسلی، بیماری های قلبی و عروقی، بیماری توبرکلوز و بواسیر تداخل داشته و مناسب نمی باشد. علاوه بر این مصرف این ترکیب برای زنان باردار در سه ماهه آخر نیز توصیه نمی شود. 

نکته مهم: این مسئله بسیار حائز اهمیت است که گیاه آلوئه ورا بهتر است 2-3 ساله باشد.

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x